Siomkajło Marta

5.00 / 1 opinii
Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Dr n. med. Marta Siomkajło - absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia medyczne ukończyła z wyróżnieniem w 2012 roku. W 2016 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziecinie endokrynologii na podstawie rozprawy doktorskiej „Profil aminokwasowy surowicy jako ...marker zespołu metabolicznego”.
Od 2013 r. zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób endokrynologicznych. W latach 2013 r. – 2018 r. doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 we Wrocławiu (obecnie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu), a od 2019 r. pracuje jako starszy asystent Oddziału Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, obecnie jest w trakcie drugiego szkolenia specjalizacyjnego - z endokrynologii.
W latach 2015 - 2017 r. jako asystent Katedry i Kliniki Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu była zaangażowana dodatkowo w działalność dydaktyczną i prowadziła zajęcia kliniczne oraz seminaria z zakresu endokrynologii dla polsko- i anglojęzycznych studentów wydziału lekarskiego.
W dziedzinie endokrynologii prowadzi również działalność naukową: w zakresie orbitopatii tarczycowej i zaburzeń metabolicznych. Jest autorką publikacji w polskich i zagranicznych recenzowanych czasopismach naukowych oraz współautorem rozdziału Orbitopatia tarczycowa w podręczniku dla studentów Endokrynologia w Praktyce Klinicznej.
Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz kwalifikacje, aktywnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz kursach z zakresu endokrynologii, a także zjazdach Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem przede wszystkim chorób: przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, a także nadciśnienia tętniczego wtórnego, orbitopatii tarczycowej oraz zaburzeń miesiączkowania.
więcej

Wykształcenie

Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Swojczycka 69/IIp, Wrocław
SportsMedic Swojczycka 69
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja endokrynologiczna + USG
30 min · 270 zł
Konsultacja endokrynologiczna kolejna
30 min · 210 zł
Konsultacja endokrynologiczna pierwszorazowa
30 min · 230 zł

Opinie pacjentów

5,0

Dziękuję Pani doktor Marcie Siomkajło za profesjonalny przebieg badania w tym miłą atmosferę wizyty.Polecam jak najbardziej-Z poszanowaniem Joanna.Pozdrawiam serdecznie.

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.   Wrocław, pl. Solny 20 / II piętro Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.