home
|
Psychoterapeuta dorosłych
|
Nina Gerard

O mnie

Jestem psycholożką oraz dyplomowaną psychoterapeutką dorosłych, par i rodzin. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym. Ukończyłam także studia pedagogiczne oraz szereg szkoleń pogłębiających moją wiedzę o dzieciach i rodzinie. Udzielam konsultacji rodzicielskich.

Umiem słuchać i zadawać trafne, choć czasem trudne p...ytania. W mojej pracy ważne jest dla mnie spotkanie i towarzyszenie w stawaniu się bardziej sobą oraz pomoc w byciu bliżej (a czasami dalej, jeśli to oznacza rozwój) w relacjach z innymi. Pracuję w nurcie integracyjnym ze szczególnym naciskiem na terapię systemową. Czerpię z rozumienia psychoanalitycznego, choć mojemu stylowi pracy bliżej do humanistycznego.

Prowadzę psychoterapie indywidualną pomagając dotrzeć do źródeł problemów w rodzinie, przeżyć emocje w nimi związane i stawać się wolnym.
Pierwsze 2-3 konsultacje mają na celu wzajemne poznanie oraz określenie celów terapeutycznych. Cele terapeutyczne, które uda nam się nazwać w czasie konsultacji są jak kompas, który wskazuje drogę do osiągnięcia zmiany. Czasem celem może być sama potrzeba wsparcia w danym okresie życia albo głębsze zrozumienie tego, co się dzieje.

Prowadzę również terapie par

Obecnie intensywnie rozwijam się w zakresie terapii par. Ukończyłam Externship oraz Coreskills terapii par EFT (Emotionally Focused Therapy). Jest to podejście które daje bezpieczną ramę do wzajemnego spotkania partnerów na głębokim emocjonalnym poziomie. Pomagam partnerom w uzdrowieniu urazów jakie powstały w ich relacji oraz wyjściu z błędnego koła wzajemnych oskarżeń i kłótni. Ze wzruszeniem towarzyszę poprawie relacji w parach z którymi mam zaszczyt pracować.
Udzielam również
Wsparcie kobiet w okresie okołoporodowym
Ukończyłam półroczne szkolenie “Czułe wsparcie w kryzysach okołoporodowych”. Współprowadzę profil "Czuła Ciąża' na FB i Instagramie. Wspieram kobiety starające się o dziecko, po doświadczeniu straty, w lęku przed porodem, po trudnym i traumatycznym porodzie oraz we wszystkich tematach okołoporodowych i macierzyńskich.

i konsulaltacje rodzicielskie.

Bycie rodzicem to niełatwe zadanie. To naturalne, że rodzice zmagają się z różnego rodzaju wątpliwościami oraz trudnymi emocjami. Jeśli jesteście Państwo rodzicami małych dzieci (do 6 roku życia) zapraszam na konsultację.
Pokaż więcej more
marker
Besure Psychoterapia Online
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psyc...hologia ze specjalizacją Psychologia Kliniczna oraz trzyletnie studia licencjackie na kierunku Pedagogika Specjalna.

Ostatni rok psychologii odbyłam na Uniwersytecie Denis Diderot w Paryżu. Po studiach zdobywałam doświadczenie pracując z dziećmi i rodzinami w Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Szkole Podstawowej.

Następnie ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu integracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem terapii systemowej. Od kilku lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych, par, rodzin.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji.
Pokaż więcej more
Języki
Francuski, Polski
Dodatkowe informacje
brak informacji

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)
220 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta)
220 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Psychoterapia par (kolejna wizyta)
320 zł
 / 
75 min.
Umów wizytę
Psychoterapia par (pierwsza wizyta)
320 zł
 / 
75 min.
Umów wizytę
Psychothérapie de couple (première visite)
350 zł
 / 
75 min.
Umów wizytę
Psychothérapie de couple (prochaine visite)
350 zł
 / 
75 min.
Umów wizytę
Psychothérapie en Français (première visite)
250 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

brak danych

Opinie

Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
brak opinii

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela mgr Nina Gerard
Mgr Nina Gerard to psychoterapeuta dorosłych. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta), Psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta), Psychoterapia par (kolejna wizyta), Psychoterapia par (pierwsza wizyta), Psychothérapie de couple (première visite), Psychothérapie de couple (prochaine visite), Psychothérapie en Français (première visite), Psychothérapie en Français (une autre heure)
Czy mgr Nina Gerard oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, mgr Nina Gerard oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować wizytę online należy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad mgr Nina Gerard?
Języki, w jakich udziela porad mgr Nina Gerard to: Francuski, Polski
Jakie wykształcenie ma mgr Nina Gerard?
Mgr Nina Gerard w notce o swoim wykształceniu informuje: Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psychologia ze specjalizacją Psychologia Kliniczna oraz trzyletnie studia licencjackie na kierunku Pedagogika Specjalna. Ostatni rok psychologii odbyłam na Uniwersytecie Denis Diderot w Paryżu. Po studiach zdobywałam doświadczenie pracując z dziećmi i rodzinami w Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Szkole Podstawowej. Następnie ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu integracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem terapii systemowej. Od kilku lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych, par, rodzin. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.