O mnie

Jestem certyfikowaną fizjoterapeutką metody Vojty, koncepcji NDT-Bobath, metody Prechtla, metody Integracji Sensorycznej, PNF, w trakcie specjalizacji z fizjoterapii. Przedmiotem moich zainteresowań zawodowych jest rozwój dziecka w pierwszym roku życia. Moja fizjoterapia to współpraca ze świadomym i zaangażowanym w p...roces terapeutyczny rodzicem. Tylko świadoma terapia jest skuteczna i przynosi wymierne efekty.więcej

Leczone schorzenia

  • bóle kończyn
  • bóle mięśni

Adres

ul. Przemiarki 24/9, Kraków/ Ruczaj
Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt
ul. Przemiarki 24/9, Kraków/ Ruczaj
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Fizjoterapia metodą Ndt-Bobath
45 min · 150 zł
Fizjoterapia metodą Vojty
45 min · 150 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna
45 min · 200 zł
Konsultacja on-line
45 min · 150 zł
Po konsultacji on-line ustalam indywidualny zestaw aktywności, który wysyłam na maila w formie zdjęć i krótkich filmów. Materiał wysyłam w ciągu 24 godzin od konsultacji. Zapraszam.

Opinie o specjaliście

5,0

Nie ma wątpliwości, że Pani Patrycja jest wybitną specjalistką w swojej dziedzinie. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć co się dzieje, dlaczego tak się dzieje i co z tym robimy. Na uwagę zasługuje również, a może przede wszystkim, niezwykle ciepłe i troskliwe podejście do małego człowieka - chęć nawiązania z nim kontaktu, wywołania uśmiechu na twarzy. Bardzo, bardzo to doceniam. Trzeba kochać dzieci i swoją pracę, żeby wykonywać ją z taką radością i zaangażowaniem.

5,0

Bardzo polecam Panią Patrycję. Oprócz oczywistej wiedzy i doświadczenia jest przesympatyczna i cechuje się świetnym podejściem do dzieci. Gabinet jest dobrze wyposażony, nowy, czysty i zadbany, nie ma opóźnień, kolejek. Wszystko super.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt   Kraków/ Ruczaj, Przemiarki 24 / 9 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik