O mnie

Jestem certyfikowaną fizjoterapeutką metody Vojty, koncepcji NDT-Bobath, metody Prechtla, metody Integracji Sensorycznej, PNF, w trakcie specjalizacji z fizjoterapii. Przedmiotem moich zainteresowań zawodowych jest rozwój dziecka w pierwszym roku życia. Moja fizjoterapia to współpraca ze świadomym i zaangażowanym w p...roces terapeutyczny rodzicem. Tylko świadoma terapia jest skuteczna i przynosi wymierne efekty.więcej

Adres

ul. Przemiarki 24/9, Kraków/ Ruczaj
Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt
ul. Przemiarki 24/9, Kraków/ Ruczaj
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Fizjoterapia metodą Ndt-Bobath
45 min · 150 zł
Fizjoterapia metodą Vojty
45 min · 150 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna
45 min · 150 zł
Konsultacja on-line
45 min · 150 zł
Po konsultacji on-line ustalam indywidualny zestaw aktywności, który wysyłam na maila w formie zdjęć i krótkich filmów. Materiał wysyłam w ciągu 24 godzin od konsultacji. Zapraszam.
Konsultacja rodzeństwa
60 min · 250 zł

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

polecam :)

5,0
Bez treści
5,0

Bardzo polecam - profesjonalistka w każdym calu. Przychodzimy do Pani Patrycji z bliźniakami, które są wcześniakami więc dużo pracy przy nas jest. Ciocia Pati doradzi w każdej nurtującej nas tematyce bądź skieruje do innego specjalisty jeśli widzi taką konieczność. Postępy rozwojowe u dzieci pojawiły się stosunkowo szybko. Poza terapią Pani Patrycja również przypomina nam o regularnych ćwiczeniach w domu - dostajemy filmiki dzięki czemu łatwiej nam powtórzyć ćwiczenia w domy oraz instruktaż podczas wizyty. Poza profesjonalizmem Pani Patrycja ma genialną osobowością - zawsze wychodząc z gabinetu jesteśmy naładowani pozytywną energią i zmotywowani do działania :)

więcej

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor