home
|
Psycholog dorosłych
|
Paulina Michalczuk
Mgr Paulina Michalczuk
psycholog dorosłych, Psycholog dzieci i młodzieży, psycholog, psycholog młodzieży
Umów wizytę

Mgr Paulina Michalczuk

psycholog dorosłych, Psycholog dzieci i młodzieży, psycholog, psycholog młodzieży
Umów wizytę

O mnie

O mnie
Dzień dobry!

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na kierunku psychologicznym. Posiadam certyfikat uprawnień i kompetencji zawodowych jako Trener VCC (Vocational Competence Certificate), zdobyty podczas projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Natanaelum wraz z Fundacją Rozw...oju KUL w Lublinie, który daje mi możliwość prowadzenia warsztatów i szkoleń o tematyce psychologicznej. Ukończyłam Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (w skrócie TSR) realizowanego przez Integri TSR, które gwarantuje mi pracę z klientem w nurcie psychologii pozytywnej. Dzięki temu wspólnie z klientem, możemy odkryć tkwiące w nim kompetencje, umiejętności i zasoby, by przezwyciężyć trudności stawiane przez życie.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Centrum Dobrego Wychowania w Lublinie, gdzie realizowałam warsztaty psychoedukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży. Działałam jako wolontariuszka w Fundacji Opieka i Troska we Wrocławiu, gdzie miałam kontakt z osobami poszukującymi wsparcia psychologicznego. Współpracuje również z Fundacją Inicjatyw Rozwojowych INSPIRA, gdzie udzielam konsultacji osobom dorosłym.

Zawód psychologa, to nie tylko moja praca, ale również pasja. Do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie, a przede wszystkim z dużą otwartością, szacunkiem i empatyczną postawą do jego potrzeb. Stosuje podejście holistyczne, postrzegające człowieka jako całość, zwracając uwagę nie tylko na psychiczną kondycję osoby, ale również jej stan zdrowia fizycznego, czynniki zewnętrzne wpływające na samopoczucie oraz wyznawane wartości.

Pracuję z osobami dorosłymi stacjonarnie i online, które doświadczają trudności w życiu codziennym w obszarze prywatnym, jak i zawodowym. Specjalizuję się w obszarach, takich jak: zaburzenia osobowości, obniżony nastrój (depresja, melancholia, nadmierne doświadczanie negatywnych emocji, brak motywacji do działania, lęki dotyczące przyszłości), niska samoocena (stawianie sobie wysokich wymagań i oczekiwań, deprywacja własnych osiągnięć, ogólnie niezadowolenie z siebie), trudność w nawiązywaniu relacji społecznych, brak umiejętności stawiania granic, brak poczucia zrozumienia, osamotnienie oraz nieumiejętność stawiania celu i konsekwentnego dążenia do jego realizacji.

Bardzo poważnie podchodzę do Kodeksu Etycznego Psychologa i przestrzegam zasad swojego zawodu. Stale pogłębiam i rozwijam swoją wiedzę, uczestnicząc w różnorodnych kursach, warsztatach i szkoleniach o tematyce zdrowia psychicznego. Pracuję pod stałą superwizją.

Zapraszam do kontaktu,
Michalczuk Paulina
Pokaż więcej more
marker
Wrocław ul. Jemiołowa 53/4
Reatrybucja - Centrum Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii.
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
mgr psychologii
Języki
Polski
Dodatkowe informacje
brak informacji

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Terapia par/rodzin
300 zł
 / 
70 min.
Umów wizytę
Konsultacja wstępna/pierwsza wizyta
300 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Konsultacja/konsultacje rodzicielskie
300 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Sesja niskopłatna
120 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Sesja psychologiczna/psychoterapeutyczna dorośli
200 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Sesja psychologiczna/psychoterapeutyczna dzieci/młodzieży
220 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Sesja psychologiczna/psychoterapeutyczna online dorośli
200 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

schorzenie Zespół stresu pourazowego
schorzenie Zespół lęku uogólnionego
schorzenie Zespół Aspergera
schorzenie Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
schorzenie Zaburzenia psychosomatyczne
schorzenie Zaburzenia odżywiania
schorzenie Zaburzenia nastroju
schorzenie Zaburzenia lękowe
Pokaż więcej więcej

Opinie

Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
brak opinii

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Mgr Paulina Michalczuk
Mgr Paulina Michalczuk to psycholog dorosłych. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Terapia par/rodzin, Konsultacja wstępna/pierwsza wizyta, Konsultacja/konsultacje rodzicielskie, Sesja niskopłatna, Sesja psychologiczna/psychoterapeutyczna dorośli, Sesja psychologiczna/psychoterapeutyczna dzieci/młodzieży, Sesja psychologiczna/psychoterapeutyczna online dorośli, Sesja psychologiczna/psychoterapeutyczna online dzieci i młodzieży
Gdzie przyjmuje pacjentów Mgr Paulina Michalczuk?
Mgr Paulina Michalczuk przyjmuje pacjentów pod adresem:
ul. Jemiołowa 53/4, Wrocław
W jakich językach udziela porad Mgr Paulina Michalczuk?
Języki, w jakich udziela porad Mgr Paulina Michalczuk to: Polski
Jakie schorzenia leczy Mgr Paulina Michalczuk?
Mgr Paulina Michalczuk specjalizuje się w leczeniu takich schorzeń jak: Zespół stresu pourazowego, Zespół lęku uogólnionego, Zespół Aspergera, Zaburzenia w relacjach międzyludzkich, Zaburzenia psychosomatyczne, Zaburzenia odżywiania, Zaburzenia nastroju, Zaburzenia lękowe, Zaburzenia koncentracji, Zaburzenia emocjonalne.
Jakie wykształcenie ma Mgr Paulina Michalczuk?
Mgr Paulina Michalczuk w notce o swoim wykształceniu informuje: mgr psychologii
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.