Lekarz Kurzawa Rafał

5.00 / 10 opinii
Umów wizytę

O mnie

Lekarz - specjalista Onkologii Klinicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej. Zainteresowania dodatkowe: wykorzystanie nowoczesnych metod molekularnych w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu chorób nowotworowych, terapia bólu przewlekłego, badania kliniczne. Aktywny propagator rozwoju medycyny sp...ersonalizowanej.więcej

Wykształcenie

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Specjalizacja w zakresie Onkologii Klinicznej - staże w Klinikach i Oddziałach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz w Oddziałach Katowickiego Centrum Onkologii.

Absolwent kursów w zakresie diagnostyki USG oraz anestezji regionalnej i technik leczenia bólu z wykorzystaniem ultrasonografii.

Leczone schorzenia

  • rak żołądka
  • rak wątroby
  • rak trzustki
  • rak tarczycy
  • rak szyjki macicy
  • rak sutka
  • rak sromu
  • rak przełyku
więcej

Dodatkowe informacje

Realizacja teleporady możliwa wyłącznie dla Pacjentów, którzy odbyli stacjonarną wizytę pierwszorazową!

Adres

ul. Legionów 2, Knurów
Centrum Medyczne "XYNEO" - Knurów
powiększ mapę
ul. Kościelna 79, Świerklany
Centrum Medyczne "XYNEO" - Świerklany
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

wizyta lekarska - kontrolna
30 min · 200 zł
wizyta lekarska - pierwszorazowa
60 min · 300 zł
wizyta lekarska - teleporada
15 min · 100 zł

Opinie pacjentów

5,0

Lekarz z ogromną wiedzą ,pełen profesjonalizm , miła obsługa oraz atmosfera.

5,0

Wspaniały lekarz! Doświadczona występującą w rodzinie chorobą nowotworową, mająca kontakt z kilkoma lekarzami-onkologami, z czystością sumienia stwierdzam, że Pan doktor jest, jak na wstępie napisałam - wspaniałym lekarzem. To osoba serdeczna, merytoryczna z pasją wykonująca swój zawód. Jeśli szukasz lekarza, który wytłumaczy Tobie-choremu lub osobie która wspiera Cię podczas walki z chorobą, cały proces leczenia, to poważnie jest to lekarz dla Was!!! Do doktora trafiliśmy już po diagnozie i szkoda, że tak późno, bo już po pierwszej wizycie można odczuć zaangażowanie. Dla doktora nie będziesz tylko kolejnym przypadkiem, tutaj czujesz zaangażowanie, empatię i personalne podejście. To tutaj dowiedzieliśmy się w jakim celu jest podawany każdy lek i jak może wpłynąć na walkę z chorobą. Bez tajemnic została nam przekazana wiedza w temacie nowotworu i otrzymaliśmy odpowiedzi na zadawane pytania. Poznaliśmy szanse i zagrożenia z dobranego leczenia. Czuliśmy się zadbani, zaopiekowani i świadomi. Polecam!

5,0

Bardzo profesjonalna konsultacja, tata w ciągu godz. dowiedział się wszystkiego, czego lekarze nie powiedzieli mu w ciągu ponad rocznego leczenia. Lek. Kurzawa ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: "XYNEO. FUNDACJA ROZWOJU MEDYCYNY SPERSONALIZOWANEJ"   Knurów, ul. Legionów 2 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.