magister Olinowicz Rafał

5.00 / 55 opinii
Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance
Umów wizytę

O mnie

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. Od zawsze pasjonowała mnie terapia manualna, która z czasem stała się moją specjalnością. Pracuję z pacjentami cierpiącymi na ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę w zakresie ...nowych technik terapii manualnej. Dzięki temu mogę skutecznie i bezpiecznie dobierać różne formy terapii przy niewielkiej liczbie przeciwwskazań do zabiegu.

W centrum skupiam się na pracy indywidualnej z pacjentami skarżącymi się na dolegliwości bólowe kręgosłupa, takie jak m.in. rwa kulszowa, rwa ramienna, wypadający dysk czy neuralgia międzyżebrowa. Ponadto prowadzę terapię manualną dla osób po urazach, operacjach, zabiegach, jak również pacjentów z protezoplastyką stawów.
więcej

Wykształcenie

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – wydział fizjoterapii

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Przyjmuje na ul. Królewieckiej 161/19 oraz na ul. Sienkiewicza 30B

Adres

ul. Sienkiewicza 30B, Wrocław
Sienkiewicza Centrum Rehabilitacji Body Balance
ul. Królewiecka 161/19, Wrocław
Królewiecka Centrum Rehabilitacji Body Balance
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 min · 100 zł
Terapia manualna
30 min · 100 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Bardzo ciekawe doświadczenie, a Pan wie co robi i gdzie boli. Moje plecy, z którymi się zmagam długi czas dostały nagłego "orgazmu". Byłem tak zadowolony, że chciałem skakać z radości. Gęba cieszyła mi się od ucha do ucha. Narodzony na nowo. Polecam!

5,0

Jak zawsze profesjonalne podejście i rozwiązanie problemu - nie ma lepszego Specjalisty - Dziękuję:)

5,0

Pan Rafał jest niesamowitą osobą i nieocenionym fizjoterapeutą. Byłam zszokowana po pierwszej wizycie, nie tylko ze względu na niezwykły profesjonalizm, ale przede wszystkim ze względu na to, jak szybko mi pomógł w sytuacji, kiedy myślałam, ze czeka mnie reoperacja. Gorąco polecam :)

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik