O mnie

Robert Banasiewicz (ur. 30 lipca 1967 w Kielcach) - terapeuta i pedagog. Z osobami uzależnionymi lub w inny sposób zagubionymi w życiu pracuje od 2004. Jest absolwentem Wydziału Socjologii i Pedagogiki - WSIiE TWP w Olsztynie. Tytuł magistra uzyskał z pedagogiki resocjalizacyjnej i penitencjarnej. W 2009 ukończył studi...a podyplomowe z Profilaktyki i Terapii Uzależnienia od Narkotyków na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Zainspirowany książką Wiktora Osiatyńskiego pod tytułem “Rehab” i wizją prowadzenia domu terapeutycznego “, w którym swoje miejsce będą znajdowali ludzie, nie zaś ich choroby”, w 2016 roku otworzył Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień dom-REHAB, który ostatecznie funkcjonuje jako Prywatny Dom Terapeutyczny dom-REHAB. Prowadzi także prywatną praktykę w zakresie profilaktyki, edukacji i terapii jako Centrum Psychoterapii REHAB. W swojej pracy wykorzystuje techniki i metody oparte na podejściu humanistyczno - egzystencjalnym, systemowym, psycho dynamicznym, metodzie społeczności terapeutycznej i dialogu motywującego.
W swojej pracy szczególną wagę przywiązuje do terapii rodzin i osób żyjących z uzależnionymi bądź osobami inaczej zagubionymi. Prowadzi grupę wsparcia dla rodzin „Połączeni” z elementami psychoedukacji z zakresu uzależnienia i współuzależnienia, pedagogiki. Stworzył również grupę wsparcia „REACTIVE” dla osób, które ukończyły terapię w dom-REHAB. Spotkania on-line grupy REACTIVE noszą nazwę C.U.D. Jako ekspert uczestniczy w audycjach radiowych, m.in. Tok FM, Radio Olsztyn, i telewizyjnych w TVP2 „Pytanie na Śniadanie”. Jest autorem podcastu „W środek”, „7 Uczuć w psychoterapii”, „Terapeuta w drodze”.
więcej

Wykształcenie

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Magister pedagogiki.

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. SĄTOPY 6, BISZTYNEK
DOM-REHAB
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja terapeutyczna
30 min · 100 zł
Relacja bezpośrednia
Konsultacja terapeutyczna online
30 min · 100 zł
Połączenie Skype: banasiewicz.gabinet
Porada terapeutyczna online
15 min · 89 zł
Połączenie Skype: banasiewicz.gabinet
Sesja terapeutyczna
50 min · 200 zł
Relacja bezpośrednia
Sesja terapeutyczna online
50 min · 200 zł
Połączenie Skype: banasiewicz.gabinet

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0

To niesamowite tu w naszym rejonie jest taki specjalista. Uważam za świetnie trafiłam i lepiej nie mogłam. Z całego serca polecam.

5,0

Konsultacja z 27/5/21. Serdecznie dziękuję za pomoc, rady i podzielenie się własnym doświadczeniem. Docenić należy wysoką profesjonalność, otwartość i konkrety. Rozmowa otworzyła mi oczy i pozwoliła zrozumieć wiele spraw, które w sytuacji posiadania uzależnionego dziecka, pozwalają nam próbować wrócić do normalności z własnym życiem. Dziękuję !!!

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Psychoterapii REHAB Robert Banasiewicz   Bisztynek, Sątopy 6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.