lekarz Chmiel Sławomir

5.00 / 11 opinii
Umów wizytę

O mnie

W zakresie chirurgii ogólnej ambulatoryjnej (zabiegi w znieczuleniu miejscowym) zdobywałem umiejętności i doświadczenie w Przychodni Specjalistycznej „Medica”, Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla pracowników wojska, US Army Outpatient Clinic, oraz w Centrum Medycznym LUXMED.

Wykształcenie

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1993). Specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej uzyskałem w 1997 roku w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON. Tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej uzyskałem w roku 2003
w Wojskowym Instytucie Medycznym. Przez wiele lat pełniłem wiele funkcji w Wojskowej Służbie Zdrowia, w tym sześć lat w służbie poza granicami państwa.

Języki

Angielski

Adres

ul. Bora-Komorowskiego 37, Warszawa
Centrum Medyczne BoraClinic
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja chirurgiczna online
15 min · 150 zł
Konsultacja chirurgiczna
15 min · 200 zł

Opinie pacjentów

5,0

Fantastyczny Lekarz :) pełen profesjonalizm i zrozumienie pacjenta. Byłam bardzo zestresowana i bałam się zabiegu- Doktor wszystko mi wytłumaczyć i zadbał o komfort i jak najmnieszy stres podczas zabiegu. Polecam gorąco wizyty u Doktora Sławomira Chmiel !!! Dziękuję za pomoc Dominika.

5,0

Pan Sławomir bardzo pomógł w mojej sytuacji, w trakcie leczenia wszystko wyjaśnił. Polecam stosować się rekomentacjom pana lekarza, to naprawde postawi na nogi.

5,0

Polecam z całego serca, na wizycie wyjaśnione wszystko dokładnie od A do Z, czułam się zaopiekowana. Pan Sławomir Chmiel jest kompetentnym lekarzem oraz ciepłą osobą.

5,0

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i szczegółowe omówienie rozwiązania problemu.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne BoraClinic   Warszawa, Bora-Komorowskiego 37 / 210 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.