lekarz Kiluk Tomasz

4.97 / 138 opinii
Tomasz Kiluk
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem od prawie 20 lat. Pracowałem w szpitalu psychiatrycznym w Choroszczy, w Podlaskim Centrum Psychogeriatrii, (oddział dzienny, poradnia i leczenie środowiskowe), współpracowałem z Urzędem Marszałkowskim województwa Podlaskiego, brałem udział w badaniach klinicznych. Od września 2021 r. wykorzystuję swoją... wiedzę i doświadczenie pomagając pacjentom w gabinecie psychiatrycznym online.więcej

Wykształcenie

Studia wyższe na kierunku lekarskim na Akademii Medycznej w Białymstoku. Zostałem lekarzem w 2004 r. Uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie psychiatrii w 2011 r.

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

brak
Tomasz Kiluk
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Pierwsza konsultacja psychiatryczna online
45 min · 220 zł
Kolejna konsultacja psychiatryczna online
30 min · 180 zł

Opinie pacjentów

5,0

Pan Tomasz zaangażowany w proces leczenia. Terapia przyniosła wymierne wyniki. Lekarz dyspozycyjny również po za wizytami. Polecam.

5,0

To była moja pierwsza wizyta u psychiatry. Trafiłam bardzo dobrze. Pan doktor uważnie słucha, jest empatyczny, podchodzi do pacjenta z dużym zrozumieniem. Przy tym dopytuje o różne aspekt z wyczuciem i dyskrecją, nie przekraczając granic prywatności. Bardzo to sobie cenię. Po pierwszej wizycie otrzymałam i wsparcie i leki, które zostały bardzo dobrze dobrane, także szybko poczułam zmianę w moim funkcjonowaniu. Kontynuuję leczenie, wiem, że trafiłam do dobrego specjalisty i mogę spokojniej patrzeć w przyszłość.

5,0

Profesjonalne podejście do pacjeta

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Tomasz Kiluk   Klepacze, Stawowa 5 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik