home
|
Psycholog kliniczny
|
|
Tomasz Matjas

O mnie

Psycholog kliniczny w trakcie specjalizacji,
jestem terapeutą oraz posiadam specjalizację z leczenia uzależnień. Dodatkowo na chwilę obecną robię studia podyplomowe z mistrza psychologii oraz kurs z psychoterapii pozytywnej w Rzeszowskim Instytucie Psychoterapii, dodatkowo uzyskałem atest leczenia Pacjentów z problema...mi natury psychologicznej- jestem również terapeutą prowadzącym zajęcia zarówno indywidualnie oraz grupowe, do każdego Pacjenta podchodzę z życzliwością, empatią i zrozumieniem.

UWAGA - dotycząca zarówno recept jak i zwolnień lekarskich.

Jako specjalista terapeuta posiadam prawo do wystawienia zaświadczenia na druku MZ/L1 po ukończonej sesji terapeutycznej, dla lekarza prowadzącego oraz informacji z adnotacją o wystawieniu danego leku, wystawienia recepty celem kontynuacji zażywania danego leku, pod warunkiem, iż Pacjent udowodni, że dany lek został wystawiony już wcześniej w odpowiedniej dokumentacji, która nie jest starsza niż 3 miesiące.

W tej sytuacji wystawiam zaświadczenie medyczne opatrzone moimi pieczęciami i zgodnie z obowiązującym prawem,na życzenie Pacjenta, wysyłam taki skan na e-mail.

Pacjent udaje się do Lekarza POZ lub Nocnej Opieki Zdrowotnej, przedstawia lekarzowi uzyskany przeze mnie dokument i uzyskuje receptę lub zwolnienie lekarskie.

Uprzedzam, że gdy zdiagnozuję u Pacjenta zaawansowaną lekomanię, mam prawo a nawet obowiązek odmówić wystawienia zaświadczenia bez zwrotu honorarium.

Sytuacje takie są rzadkością ale działam jedynie i zgodnie z przepisami prawa.
Pokaż więcej more
marker
Domyślna lokalizacja
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
Wyższe
Języki
Polski
Dodatkowe informacje
Jeżeli potrzebujesz pomocy zapraszam do kontaktu, do każdego Pacjenta podchodzę w indywidualny sposób, szanując go jako człowieka w potrzebie.

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
89 zł
 / 
25 min.
Umów wizytę
200 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
89 zł
 / 
20 min.
Umów wizytę
150 zł
 / 
45 min.
Umów wizytę
89 zł
 / 
20 min.
Umów wizytę
89 zł
 / 
20 min.
Umów wizytę
200 zł
 / 
30 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Opinie

4.20 / 5 opinii
Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
5.0
Ojciec
2024.02.26 godz. 09:52

Pomógł mojemu synowi, jego terapie przynoszą efekty, polecam Pana Tomka każdemu kto ma problemy.

5.0
Pacjentka
2024.02.26 godz. 08:52

Polecam tego Specjalistę wszystkim jest godny zaufania wzbudzą zaufanie, potrafi załatwić zaświadczenie o nieobecności mojego syna w szkole w tempie ekspresowym, nie raz do mnie dzwonił za moją zgodą, martwiąc się o stan mojego zdrowia

5.0
Pacjentka
2024.02.26 godz. 08:03

Polecam tego Specjalistę, jest sumienny, potrafi słuchać i nie przerywa a kiedy trzeba to zapyta, potrafi wesprzeć i pomóc. Dostałam od niego zwolnienie terapeutyczne z pracy dla Lekarza, serdecznie każdemu polecam takiego Specjalistę.Na pewno tu wrócę

5.0
Polecam go wszystkim terapeuta z prawdziwego pow
2024.02.26 godz. 05:33

Polecam tego specjalistę, z własnego doświadczenia zauważyłem jest to terapeuta z prawdziwego powołania, cechuję się troską o pacjenta,polecam go wszystkim

Pokaż więcej więcej

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Tomasz Matjas
Tomasz Matjas to psycholog kliniczny. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja psychoterapeutyczna, Pierwsza konsultacja psychiatryczna online, Konsultacja psychologiczna online, Konsultacja psychoterapeutyczna online, Konsultacja psychoterapeutyczna online, Konsultacja psychoterapeutyczna online, Konsultacja psychiatryczna online, Terapia z osobą z DDD
Gdzie przyjmuje pacjentów Tomasz Matjas?
Tomasz Matjas przyjmuje pacjentów pod adresem:

Czy Tomasz Matjas oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Tomasz Matjas oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować wizytę online należy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad Tomasz Matjas?
Języki, w jakich udziela porad Tomasz Matjas to: Polski
Jakie schorzenia leczy Tomasz Matjas?
Tomasz Matjas specjalizuje się w leczeniu takich schorzeń jak: Zespół lęku uogólnionego, Zaburzenia snu, Zaburzenia psychiczne, Zaburzenia osobowości, Zaburzenia erekcji, Terapia relaksacyjna w biofeedback, Psychoza, Przemoc fizyczna, Problemy zawodowe, Narkomania.
Jakie wykształcenie ma Tomasz Matjas?
Tomasz Matjas w notce o swoim wykształceniu informuje: Wyższe

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.