lekarz Oleksik Tomasz

5.00 / 1 opinii
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa, pracującym od 2014r w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w renomowanym Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie. Moja praktyka skupia się na świadczeniu kompleksowej opieki ginekologicznej oraz wsparciu prowadzen...ia ciąży, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny. Poniżej znajdziesz więcej informacji na mój temat oraz zakres mojej praktyki.

Specjalizacje i Zainteresowania

Jestem pasjonatem ginekologii małoinwazyjnej. Działając w tej dziedzinie, dążę do minimalizowania bólu i skracania czasu rekonwalescencji po operacjach ginekologicznych. Przeszedłem liczne szkolenia i kursy dokształcające, aby świadczyć kompleksową opiekę z wykorzystaniem najnowszych technik i technologii. W mojej praktyce kładę nacisk na dostarczanie pacjentkom najlepszych i najbardziej komfortowych rozwiązań w dziedzinie ginekologii a także prowadzenia ciąży zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

Usługi i Specjalizacje

Moja praktyka obejmuje szeroki zakres usług ginekologicznych. Pomagam pacjentkom w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń ginekologicznych, w tym między innymi:

Badania profilaktyczne i diagnostyczne
Leczenie infekcji ginekologicznych
Prowadzenie ciąży, zarówno fizjologicznych, jak i tych z wyższym ryzykiem
Wykonywanie szczegółowych badań ultrasonograficznych ginekologicznych i ciążowych - w tym prenatalnych (I, II i III trymestr) - certyfikat FMF i PTGiP
Leczenie operacyjne torbieli i mięśniaków (laparoskopia, laparotomia)
Leczenie obniżania ścian pochwy
Diagnoza i leczenie nowotworów narządu rodnego
Usuwanie polipów narządu rodnego (histeroskopia)

Jako specjalista ginekologii i położnictwa, moją główną misją jest zapewnienie moim pacjentkom komfortu, zrozumienia oraz najlepszej opieki medycznej dostępnej obecnie. Wierzę w indywidualne podejście do każdej pacjentki i wspólną pracę nad osiągnięciem zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia się na wizytę w gabinecie, gdzie mogę służyć pomocą i wsparciem w każdej dziedzinie ginekologii, od diagnostyki po leczenie oraz ciążę.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dalszych informacji, zachęcam do kontaktu z moim gabinetem, gdzie nasz zespół jestem dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i umówić wizytę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Mam nadzieję, że ta informacja pomoże Ci poznać mnie nieco lepiej i zachęci do skorzystania z moich usług jako specjalisty ginekologa-położnika.
więcej

Wykształcenie

2015-2021 - ukończone szkolenie specjalizacyjne w zakresie Położnictwa i Ginekologii
2008- 2014 - ukończenie kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Bora-Komorowskiego 37, Warszawa
Centrum Medyczne BoraClinic
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

biopsja zmiany ze sromu
20 min · 500 zł
Cytologia LBC
20 min · 100 zł
Cytologia LBC + HPV
20 min · 230 zł
Konsultacja ginekologiczna
20 min · 230 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG narządu rodnego
20 min · 420 zł
Konsultacja położnicza
20 min · 240 zł
USG ciąży " genetyczne" 11-14 tyg.
20 min · 350 zł
USG ciąży "połówkowe"18-22 tyg.
20 min · 350 zł
USG ciąży - pozostałe okresy
20 min · 300 zł
USG ciąży 28-32 tyg - III trymestr
20 min · 330 zł
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Polecam dr Tomasza Oleksika każdej, nie tylko ciężarnej kobiecie. Doktor był moim lekarzem prowadzącym ciąże jak również przeprowadził operację cięcia cesarskiego. Jestem bardzo wdzięczna jak ją przeprowadził i jak wykonał cięcie- prawdziwy artysta ????????Fachowiec godny polecenia. Bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjentki jak również nie patrzy na zegarek jak potrafią to robić inni lekarze ( niestety). Cieszę się, że trafiłam na niego :)

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne BoraClinic   Warszawa, Bora-Komorowskiego 37 / 210 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.