dr n.med. Podolecka-Zabiegała Ewa

4.89 / 73 opinii
Telemedycyna Polska S.A.
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem kardiologiem oraz lekarzem internistą. Od ponad 3 lat udzielam konsultacji pacjentom w sposób zdalny, wykorzystując w mojej pracy nowoczesne technologie telemedyczne, w tym diagnozuję i monitoruję moich pacjentów za pośrednictwem certyfikowanych urządzeń do domowego wykonywania badań EKG i diagnostyki H...oltera.

Pracuję w Telemedycyna Polska SA – podmiocie leczniczym (dawniej NZOZ), w którym wraz z zespołem lekarzy od 15 lat świadczymy całodobowe usługi z zakresu telemedycyny i teleopieki. Pod opieką naszego zespołu jest blisko 3 500 pacjentów. Za wysoki poziom wdrożenia usług telemedycznych otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Liderów eZdrowia 2019 przyznane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazetę Prawną.


więcej

Adres

ul. Ligocka 103, Katowice
Telemedycyna Polska S.A.
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja lekarska z e-Receptą
30 min · 150 zł

Opinie pacjentów

5,0

Cudowna Pani doktor

5,0

Jestem bardzo zadowolona z obszernego wywiadu, jaki przeprowadziła ze mną pani doktor. Pytania dotyczyły moich dolegliwości i chorób jakie dotknęły mnie w ostatnim okresie. Konsultacja była rzeczowa i konkretna czym jestem naprawdę zbudowana. Za tak wyczerpujący wywiad jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję.

5,0

Jestem pełna podziwu dla jej wiedzy, cierpliwości i zwykłej ludzkiej życzliwości. Rzadko spotyka się lekarzy tego formatu.Proponuję jak najwyższą ocenę.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Telemedycyna Polska S.A.   Katowice, Ligocka 103 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik