dr n.med. Podolecka-Zabiegała Ewa

4.89 / 73 opinii
Telemedycyna Polska S.A.
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem kardiologiem oraz lekarzem internistą. Od ponad 3 lat udzielam konsultacji pacjentom w sposób zdalny, wykorzystując w mojej pracy nowoczesne technologie telemedyczne, w tym diagnozuję i monitoruję moich pacjentów za pośrednictwem certyfikowanych urządzeń do domowego wykonywania badań EKG i diagnostyki H...oltera.

Pracuję w Telemedycyna Polska SA – podmiocie leczniczym (dawniej NZOZ), w którym wraz z zespołem lekarzy od 15 lat świadczymy całodobowe usługi z zakresu telemedycyny i teleopieki. Pod opieką naszego zespołu jest blisko 3 500 pacjentów. Za wysoki poziom wdrożenia usług telemedycznych otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Liderów eZdrowia 2019 przyznane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazetę Prawną.


więcej

Adres

ul. Ligocka 103, Katowice
Telemedycyna Polska S.A.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja lekarska z e-Receptą
30 min · 150 zł

Opinie pacjentów

5,0

Cudowna Pani doktor

5,0

Jestem bardzo zadowolona z obszernego wywiadu, jaki przeprowadziła ze mną pani doktor. Pytania dotyczyły moich dolegliwości i chorób jakie dotknęły mnie w ostatnim okresie. Konsultacja była rzeczowa i konkretna czym jestem naprawdę zbudowana. Za tak wyczerpujący wywiad jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję.

5,0

Jestem pełna podziwu dla jej wiedzy, cierpliwości i zwykłej ludzkiej życzliwości. Rzadko spotyka się lekarzy tego formatu.Proponuję jak najwyższą ocenę.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Telemedycyna Polska S.A.   Katowice, Ligocka 103 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik