Lek. Adam Zalewski

lekarz rehabilitacji medycznej
Umów wizytę

Lek. Adam Zalewski

lekarz rehabilitacji medycznej,
Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

Cześć!

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas, aby dowiedzieć się paru rzeczy o mnie i mojej koncepcji na bycie dobrym specjalistą.

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej. Wybrałem tę mało popularną specjalizację ze względu na kompleksowość opieki którą umożliwia. Przy terapii ściśle współpracuję z fizjoterapeutami i psychoterapeutami, a także innymi lekarzami.

W pracy klinicznej koncentruję się na pacjentach z dysfunkcjami narządu ruchu. Najczęściej pracuję z pacjentami z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych, biodrowych oraz kręgosłupa, na każdym etapie zaawansowania choroby. Jest to przewlekła choroba, która nieleczona prowadzi do dużego pogorszenia jakości życia, a nawet konieczności operacji. Zawsze priorytetem jest indywidualna ocena potrzeb pacjenta i ustalenia realnego celu do którego będziemy dążyć podczas terapii. Według moich obserwacji, to nie sama choroba, a związane z nią dolegliwości bólowe są najbardziej uciążliwym problemem pacjentów. Skuteczne leczenie bólu jest dla mnie sprawą nadrzędną, ponieważ im dłużej ból trwa, tym trudniej jest go wyeliminować, a utrwalone dolegliwości bólowe znacznie obniżają jakość życia Pacjenta.

Dążę do zapewnienia kompleksowej opieki swoim pacjentom. Wykonywanie przeze mnie procedur takich jak badanie USG stawów, zastrzyki z kwasu hialuronowego czy blokady przeciwbólowej w trakcie rehabilitacji wyraźnie podnosi efekt terapeutyczny samej fizjoterapii. Zazwyczaj takie procedury wykonują lekarze różnych specjalności (radiolog, ortopeda, anestezjolog), co wiąże się z długim czasem oczekiwania, kosztami i transportem. Pacjenci z dysfunkcjami narządu ruchu bardzo cenią sobie możliwość uzyskania świadczeń w jednym miejscu, u lekarza, który ich zna i któremu ufają.

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam,

Lek. Adam Zalewski

Nasi specjaliści

Adam Zalewski
lekarz rehabilitacji medycznej
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Andrzej 2024.03.10 godz. 19:57

Bardzo dobra porada. Polecam tego specjalistę.

Usługi

TeleKonsultacja Lekarska
20 min · 120 zł
Wizyta lekarska przez telefon, w trakcie której zbiorę wywiad, na podstawie którego zalecę odpowiednie postępowanie, wystawię receptę, skierowanie, zwolnienie lekarskie. Ze wzgledu na ograniczenia telewizyty, nie będę w stanie przeprowadzić pełnego badania fizykalnego, ani wystawić zależnych od niego dokumentów. Możemy połączyć się przez video, tylko powiedz mi o tym przed lub na początku wizyty.
Wizyta receptowa
10 min · 60 zł
Wizyta w celu przedłużenia recepty na przyjmowane już leki. Potrzebne będzie przedstawienie dokumentu poświadczającego zlecenie danych leków przez lekarza. W przypadku braku takiego dokumentu, proszę umówić się na pełną wizytę - sam ocenię potrzebę stosowania danego leku.
Wizyta u pacjenta
60 min · 300 zł
Wizyta w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Warszawy. Do ceny należy doliczyć koszt dojazdu (do 100zł)
Zniżka dla Znajomych
30 min · 60 zł
Wizyta z rabatem dla pracowników Ochrony Zdrowia.

Opinie o placówce

5,0
Andrzej 2024.03.10 godz. 19:57
Lekarz: Adam Zalewski

Bardzo dobra porada. Polecam tego specjalistę.

5,0
A. 2023.12.12 godz. 18:14
Lekarz: Adam Zalewski

Niezwykły profesjonalizm, empatia i kompetencje.

5,0
DAREK 2023.12.10 godz. 06:35
Lekarz: Adam Zalewski

Wspaniały lekarz ! Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi. Postawił mnie na nogi. Zawsze życzliwy i pomocny. Nie bagatelizuje słów pacjenta. Rzetelnie wykonuje swoją pracę i jest dobrym człowiekiem. Polecam z całego serca !

Więcej
Strona WWW placówki medycznej: Lek. Adam Zalewski   Warszawa, Dunikowskiego 12 / 1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.