Centrum Medyczne Vita Nutrition Clinic

Umów wizytę

Centrum Medyczne Vita Nutrition Clinic

Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

Głęboko wierzymy, że jedynie holistyczne podejście zaprowadzi Cię do zdrowia i równowagi. Dlatego w VITA NUTRITION CLINIC w jednym miejscu znajdziesz kompleksowy zakres usług dietetycznych i medycznych. Jeśli borykasz się z nadwagą lub chorobami dietozależnymi, tu znajdziesz fachową pomoc od szczegółowych badań, po dopasowany proces leczenia, oparty na wielu aspektach. 

 

Największy nacisk stawiamy jednak na profilaktykę, dlatego, wybierając naszą placówkę, zyskasz wiedzę, jak łączyć zbilansowaną dietę i zdrowy styl życia, aby tryskać energią i cieszyć się dobrym samopoczuciem przez długie lata.

 

W naszym centrum medycznym możesz oczekiwać:

kompleksowego podejścia do Twojego zdrowia skupiającego się wokół odpowiednich badań, dopasowania diety, dobrania suplementacji oraz wdrożenia właściwego planu treningowego opieki przeszkolonego i wyspecjalizowanego zespołu medycznego nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu do badań laboratoryjnych i medycznych gwarantujących dokładność wyników będących podstawą do opracowania właściwego postępowania leczniczego komfortowych warunków w nowym obiekcie w pełni dostosowanym do Twoich wymagań

 

To tylko niektóre z naszych usług:

- konsultacje dietetyczne

- konsultacje on-line

- konsultacje medyczne

- wlewy dożylne

- punkt pobrań materiałów biologicznych

- testy na nietolerancje pokarmowe IgG

- suplementacja

- usługi pielęgniarskie

- trening personalny

- probiotykoterapia

- testy genetyczne

 

I wiele innych

 

Już dziś odwiedź nas na:

- Facebook: vitanutritionclinic

- Instagram: vita_nutrition_clinic

 

Marcin Koper - właściciel i założyciel Centrum Medycznego Vita Nutrition Clinic na warszawskich Bielanach, gdzie praktykuje dietetykę w ujęciu holistycznym i funkcjonalnym. Dietetyk kliniczny, ratownik medyczny. Uczestnik wielu szkoleń kształtujących i poszerzających zagadnienia z dziedziny dietetyki, ukończył także szkolenie SOIT – School Of Insulinresistance Therapy (specjalista polecany insulinoopornym). Specjalizuje się w dietozależnych jednostkach chorobowych [autoimmunizacyjnych] (zwłaszcza w przewlekłym limfocytowym zapaleniem gruczołu tarczowego – Hashimoto oraz tężyczce utajonej – czyli wzmożoną pobudliwością nerwowo-mięśniową). Pasjonat i praktykant medycyny funkcjonalnej z elementami niekonwencjonalnej, zwolennik diety (a szerzej mówiąc – zdrowego trybu życia ;)), w oparciu o holistyczne podejście do pacjenta odnośnie leczenia chorób i poprawy samopoczucia. Stara się być na bieżąco z nowościami oraz badaniami naukowymi i nie boi się ich stosować w swojej codziennej praktyce. Sam jest osobą z kilkoma schorzeniami, ale dzięki zmianie swojego trybu życia, wprowadzeniu diety eliminacyjnej i suplementacji, a także uporowi wraz z zaangażowaniem z powodzeniem udało mu się wprowadzić w remisje swoje przypadłości. A swoje doświadczenie przekuwa na codzienną pracę z pacjentem, aby im pomagać. 

Motto, którym się kieruje: „droga do sukcesu jest zawsze w budowie” 

Założyciel i współtwórca grup wsparcia na Facebooku, gdzie ma możliwość codziennego kontaktu z pacjentami i osobami chorymi: 
- Insulinooporność Grupa Wsparcia - Insulin Resistance Support
- Tężyczka utajona i jawna, diagnostyka, leczenie, podejście holistyczne 
- Ozempic / Saxenda / Victoza / Trulicity PL wsparcie dietetyczne 

Od kilku lat związany z odważnikami kulowymi kettlebell, pod opieką Instruktora SFG1 – Damiana Nazarczuka, gdzie w CKB Bemowo w Warszawie kształci się, szlifuje swoje umiejętności i nabywa doświadczenie. Stara się zarażać innych swoją pasją, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem. Na co dzień w swojej pracy wykorzystuje odważniki kulowe kettlebell w oparciu o metodę HardStyle, twórcą której był Pavel Tsatsouline. Uważa, iż do każdego podopiecznego można dotrzeć indywidualną ścieżką i holistycznym podejściem i w taki właśnie sposób prowadzi swoje treningi i zajęcia. 

Zwolennik teorii, iż aktywność fizyczna może być najlepszym lekarstwem, ale również i trucizną. Tłumaczy swoim podopiecznym, że nie tylko trening jest istotny, ale i właściwa regeneracja, której nie można zaniedbać. Praca z odważnikami kulowymi kettlebell metodą HardStyle nauczyła go pokory, ale i cierpliwości, bo nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkowo. 

Odważniki kulowe kettlebell pozwalają dodać siły, wzmacniają mięśnie i ciało oraz rozwijają mobilność. Ale są one tylko narzędziem, które właściwie wykorzystane mogą pomóc innym osiągnąć sukces. 

W swoich wartościach stara się kierować słowami Pavla Tsatsouline’a: „Wiedza, jaką dysponujesz, jest wprost proporcjonalna do wyników jakie osiągasz”. Pragnie również rozwijać się w mobility i w pracy nad stabilizacją z wykorzystaniem odważników kulowych kettlebell, z racji na swoje predyspozycje i warunki fizyczne.
 

Nasi specjaliści

Marcin Koper
dietetyk, ratownik medyczny
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Magdalena 2024.06.04 godz. 23:21

Serdecznie polecam

Usługi

Konsultacja dietetyczna internetowa (60 min.) - (zalecenia diagnostyczne i suplementacyjne)
60 min · 300 zł
Konsultacja dietetyczna internetowa (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne)
60 min · 400 zł
Konsultacja dietetyczna internetowa (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne) - WSPÓŁPRACA 3-MIESIĘCZNA (wizyty 1 raz w miesiącu)
60 min · 1000 zł
Konsultacja dietetyczna stacjonarna (60 min.) - (zalecenia diagnostyczne i suplementacyjne)
60 min · 300 zł
Konsultacja dietetyczna stacjonarna (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne)
60 min · 400 zł
Konsultacja dietetyczna stacjonarna (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne) - WSPÓŁPRACA 3-MIESIĘCZNA (wizyty 1 raz w miesiącu)
60 min · 1000 zł
Kwalifikacja na wlew (pierwszorazowy) + wykonanie wlewu
10 min
Pobranie materiału biologicznego (krew/mocz/wymaz)
30 min
Wlew witaminowy (60 min.)
5 min
Zastrzyk domięśniowy/podskórny (60 min.)
5 min

Opinie o placówce

5,0
Magdalena 2024.06.04 godz. 23:21
Lekarz: Marcin Koper

Serdecznie polecam

5,0
Olga 2024.02.29 godz. 12:08
Lekarz: Marcin Koper

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Marcin kopalnia wiedzy i wciąż te wiedzę poszerza. Jestem w trakcie dalszej diagnostyki, ale już wiem, że trafiłam w super ręce. Polecam!

5,0
Anna 2023.11.22 godz. 16:18
Lekarz: Marcin Koper

Super;) polecam

Więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Vita Nutrition Clinic   Warszawa, gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 3A / 3H Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.