Koper Marcin

5.00 / 13 opinii
Vita Nutrition Clinic
Umów wizytę

O mnie

Marcin Koper - właściciel i założyciel Centrum Medycznego Vita Nutrition Clinic na warszawskich Bielanach, gdzie praktykuje dietetykę w ujęciu holistycznym i funkcjonalnym. Dietetyk kliniczny, ratownik medyczny. Uczestnik wielu szkoleń kształtujących i poszerzających zagadnienia z dziedziny dietetyki, ukończył także sz...kolenie SOIT – School Of Insulinresistance Therapy (specjalista polecany insulinoopornym). Specjalizuje się w dietozależnych jednostkach chorobowych [autoimmunizacyjnych] (zwłaszcza w przewlekłym limfocytowym zapaleniem gruczołu tarczowego – Hashimoto oraz tężyczce utajonej – czyli wzmożoną pobudliwością nerwowo-mięśniową). Pasjonat i praktykant medycyny funkcjonalnej z elementami niekonwencjonalnej, zwolennik diety (a szerzej mówiąc – zdrowego trybu życia ;)), w oparciu o holistyczne podejście do pacjenta odnośnie leczenia chorób i poprawy samopoczucia. Stara się być na bieżąco z nowościami oraz badaniami naukowymi i nie boi się ich stosować w swojej codziennej praktyce. Sam jest osobą z kilkoma schorzeniami, ale dzięki zmianie swojego trybu życia, wprowadzeniu diety eliminacyjnej i suplementacji, a także uporowi wraz z zaangażowaniem z powodzeniem udało mu się wprowadzić w remisje swoje przypadłości. A swoje doświadczenie przekuwa na codzienną pracę z pacjentem, aby im pomagać.

Motto, którym się kieruje: „droga do sukcesu jest zawsze w budowie”

Założyciel i współtwórca grup wsparcia na Facebooku, gdzie ma możliwość codziennego kontaktu z pacjentami i osobami chorymi:
- Niedoczynność tarczycy - https://www.facebook.com/groups/242370429271697
- Tężyczka utajona i jawna, diagnostyka, leczenie, podejście holistyczne - https://www.facebook.com/groups/326358715416752

Od kilku lat związany z odważnikami kulowymi kettlebell, pod opieką Instruktora SFG1 – Damiana Nazarczuka, gdzie w CKB Bemowo w Warszawie kształci się, szlifuje swoje umiejętności i nabywa doświadczenie. Stara się zarażać innych swoją pasją, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem. Na co dzień w swojej pracy wykorzystuje odważniki kulowe kettlebell w oparciu o metodę HardStyle, twórcą której był Pavel Tsatsouline. Uważa, iż do każdego podopiecznego można dotrzeć indywidualną ścieżką i holistycznym podejściem i w taki właśnie sposób prowadzi swoje treningi i zajęcia.

Zwolennik teorii, iż aktywność fizyczna może być najlepszym lekarstwem, ale również i trucizną. Tłumaczy swoim podopiecznym, że nie tylko trening jest istotny, ale i właściwa regeneracja, której nie można zaniedbać. Praca z odważnikami kulowymi kettlebell metodą HardStyle nauczyła go pokory, ale i cierpliwości, bo nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkowo.

Odważniki kulowe kettlebell pozwalają dodać siły, wzmacniają mięśnie i ciało oraz rozwijają mobilność. Ale są one tylko narzędziem, które właściwie wykorzystane mogą pomóc innym osiągnąć sukces.

W swoich wartościach stara się kierować słowami Pavla Tsatsouline’a: „Wiedza, jaką dysponujesz, jest wprost proporcjonalna do wyników jakie osiągasz”. Pragnie również rozwijać się w mobility i w pracy nad stabilizacją z wykorzystaniem odważników kulowych kettlebell, z racji na swoje predyspozycje i warunki fizyczne.
więcej

Adres

ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 3A/3H, Warszawa
Centrum Medyczne Vita Nutrition Clinic
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Pobranie materiału biologicznego (krew/mocz/wymaz)
30 min
Konsultacja dietetyczna internetowa (60 min.) - (zalecenia diagnostyczne i suplementacyjne)
60 min · 300 zł
Konsultacja dietetyczna internetowa (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne)
60 min · 400 zł
Konsultacja dietetyczna internetowa (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne) - WSPÓŁPRACA 3-MIESIĘCZNA (wizyty 1 raz w miesiącu)
60 min · 1000 zł
Konsultacja dietetyczna stacjonarna (60 min.) - (zalecenia diagnostyczne i suplementacyjne)
60 min · 300 zł
Konsultacja dietetyczna stacjonarna (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne)
60 min · 400 zł
Konsultacja dietetyczna stacjonarna (60 min.) - pełen pakiet (zalecenia diagnostyczne, dietetyczne, suplementacyjne) - WSPÓŁPRACA 3-MIESIĘCZNA (wizyty 1 raz w miesiącu)
60 min · 1000 zł
Kwalifikacja na wlew (pierwszorazowy) + wykonanie wlewu
10 min
Wlew witaminowy (60 min.)
5 min
Zastrzyk domięśniowy/podskórny (60 min.)
5 min

Opinie pacjentów

5,0

Super;) polecam

5,0
Bez treści
5,0

Świetny specjalista!

5,0

wizyta wartościowa jak zwykle - dowiedziałam się więcej niż od kilku lekarzy razem wziętych :) wlew magnezowy przeprowadzony bez zarzutu, a nawet ze szczególną uważnością; wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Vita Nutrition Clinic   Warszawa, gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 3A / 3H Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.