dr n. med Kłyś Jan

5.00 / 3 opinii
Enterna Medica Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą kardiologiem, lekarzem chorób wewnętrznych. Od początku swojej kariery zawodowej, czyli od lat, 10 jestem związany ze Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, I Oddziałem Klinicznym Kardiologii, Wrodzonych Wad serca i Elektroterapii. Główne zainteresowania kliniczne to nieinwazyjna diagnosty...ka chorób sercowo – naczyniowych, posiadam duże doświadczenie w echokardiografii przezklatkowej , przezprzełykowej, przeprowadzam testy z dobutaminą, testy wysiłkowe, badania holter- EKG.
Ponadto od kilku lat jestem związany z Pracownią Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, gdzie zajmuję się opisywaniem i konsultowaniem badań.
Mam duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niewydolności krążenia, wad zastawkowych, nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej i zaburzeń rytmu serca.
Byłem uczestnikiem kilku warsztatów echokardiograficznych organizowanych przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne za granicą (m.in. Mediolan, Wiedeń ).
Jestem Współautorem prac naukowych z dziedziny kardiologii, kardiochirurgii, diagnostyki obrazowej. Członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, sekcji: Intensywnej Terapii Kardiologicznej oraz Kardiologicznego Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej.
Mam doświadczenie zarówno w pracy ambulatoryjnej jak i szpitalnej. W pracy kieruję się zdobytym doświadczeniem oraz aktualnymi, międzynarodowymi standardami opracowanymi przez ekspertów.
więcej

Wykształcenie

Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych – 19.04.2017 Specjalizacja z kardiologii - listopad 2020

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Wolności 338B, Zabrze
Enterna Medica Centrum Nowoczesnej Medycyny - TELEWIZYTY
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja kardiologiczna online
30 min · 260 zł
W przypadku pierwszorazowej wizyty proszę o wypełnienie formularza dołączonego do wizyty

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo miła i rzeczowa rozmowa oraz pomoc medyczna

5,0

Przebieg telekonsultacji oceniam na 6+. Pan dr Kłyś cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, dokładnie wyjaśnił sposób leczenia, poza tym jest bardzo miłym, empatycznym człowiekiem. Formułę telekonsultacji również oceniam bardzo pozytywnie, wszystko można załatwić z domu i na spokojnie, bez potrzeby czekania w kolejkach (o ile oczywiście nie trzeba robić żadnych badań). Bardzo, bardzo polecam

5,0
Bez treści
Strona WWW placówki medycznej: Enterna Medica Sp. z o.o.   Zabrze, Wolności 338 b Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.