O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku na kierunku Fizjoterapia, który ukończyłam w 2011 roku z tytułem magistra. Od tego momentu czynnie pracuję jako fizjoterapeutka, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach podyplomowych. Specjalizuję się w fizjoterapii dzieci i młodzieży po urazac...h narządu ruchu, operacjach, wadach postawy i skoliozach. Pracuje rownież z osobami dorosłymi.
W swojej pracy wykorzystuję m.in. metodę PNF, terapię tkanek miękkich, pinoterapię, techniki medycyny manualnej wg dr Składowskiego oraz medycyny ortopedycznej wg Cyriaxa, metodę Funkcjonalnej Indywidualnej Terapii Skolioz (FITS), masaż oraz Kinesiotaping.
więcej

Wykształcenie

2011 r. Magister Fizjoterapii - Gdański Uniwersytet Medyczny

Adres

ul. Przytulna 9/U6, Gdańsk
SPINE-Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Fizjoterapia dzieci
45 min · 140 zł
Fizjoterapia / terapia manualna dorośli
45 min · 140 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna
45 min · 160 zł
Opłata za wizytę w Centrum Spine nieodwołaną zgodnie z Regulaminem
100 zł
Rehabilitacja hybrydowa dzieci ze skoliozami i wadami postawy 3 miesiące
45 min · 1650 zł
Taping-plastrowanie
10 min · 40 zł
aplikacja na jedną okolicę

Opinie pacjentów

5,0

Super miła i kompetentna osoba

5,0

Po 2 wizytach u pani Kasi jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia jest bardzo sympatyczna osoba i świetnie buduje relacje z pacjentem. W przypadku mojej nastoletniej córki jest to bardzo ważny element, który dodatkowo zachęca ją do wizyt w gabinecie. Pani Kasia potrafi motywować do regularnych ćwiczeń w domu. Poza tym ma doskonale wyczucie sytuacji - zwróci uwagę, gdy trzeba coś poprawić, ale również pochwali za dobrą pracę.

5,0

Pani Kasia jest profesjonalna w swoim zawodzie, zabiegi wykonywane dokładnie, wyjaśnia na czym polegają zabiegi, pokazuje w jaki sposób wykonywać ćwiczenia w domu.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa   Gdańsk, Przytulna 9 / U6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik