SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa

Umów wizytę

SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa

Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

SPINE-Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa jest nowoczesnym ośrodkiem  oferującym w jednym miejscu kompleksową terapię w powrocie do sprawności u  dzieci, młodzieży i dorosłych z różnorodnymi schorzeniami układu ruchu:

            - DIAGNOZĘ LEKARSKĄ  I   LECZENIE,

             - FIZJOTERAPIĘ,

             -TRENING PERSONALNY.

Łączymy nasze siły i kompetencje dla pacjentów w zespole lekarzy układu ruchu, fizjoterapeutów, fizjoterapeutów dziecięcych, terapeutów manualnych, masażystów i trenerów personalnych.

Centrum zlokalizowane jest w Gdańsku Wiszących Ogrodach przy obwodnicy koło Centrum Handlowego  Auchan i Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, przez co ma dogodne połączenie z Trójmiastem i dzielnicami zlokalizowanymi za obwodnicą trójmiejską.

 

W jakich problemach możemy pomóc?

DZIECI

Skolioza, Kifozy, lordozy( Scheuermanna), Wady postawy, stóp, kolan, Deformacje klatki piersiowej, miednicy, Nierówna długość kończyn, Choroby bioder, Zaburzenia rozwoju psychoruchowego małego dziecka, Zaburzenia napięcia mięśniowego, Kręcz szyi, Choroby genetyczne, Ból kręgosłupa , stawów, mięśni, Dyskopatia, Kręgozmyk, Przepuklina oponowo-rdzeniowa, Mózgowe porażenie dziecięce, Inne choroby układu nerwowego, Zespoły wiotkości stawowo-więzadłowej, Przykurcze mięśniowe, Chondromalacja rzepki, konflikt rzepkowo-udowy, Młodzieńcze zapalenia stawów i kręgosłupa, Stany po urazach, kontuzje, Stany po zabiegach operacyjnych

Schorzenia, które leczymy u dorosłych:

Bóle kręgosłupa, stawów, mięśni, Choroby mięśni, ścięgien i więzadeł, Stany po kontuzjach, przeciążeniach sportowych, Dyskopatia, przepuklina jądra miażdżystego, Rwa kulszowa, rwą udowa, rwa ramienna, Zmiany zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, Skoliozy u dorosłych, Kifozy, lordozy ( Scheuermanna), Wady wrodzone kręgosłupa, kręgozmyk, Stany po urazach kręgosłupa i stawów, Stany po zabiegach operacyjnych kręgosłupa i stawów, Stany po endoprotezoplatyce stawów, Zesztywniające Zapalenie Kręgosłupa, Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Osteoporoza, Udary, Niedowłady, Bolesne miesiączki, Bolesne współżycie, Obniżenie narządu rodnego, Przygotowanie do porodu, Blizna po cieciu cesarskim, blizna po operacji, Stan po porodzie, po cięciu cesarskim, Po operacjach jamy brzusznej, Nietrzymanie moczu, Zaparcia, Zgaga, Refkux.

 

 

Jesteśmy uznanymi ekspertami w następujących dziedzinach:

 

TERAPIA SKOLIOZ I WAD POSTAWY dzieci i młodzieży w oparciu o szczegółową diagnozę lekarską oraz fizjoterapię zgodną z międzynarodowymi standardami z zastosowaniem najskuteczniejszych, rekomendowanych na świecie  metod leczenia deformacji kręgosłupa. Pomagamy dzieciom z poważnymi skoliozami wymagającymi leczenia gorsetem ortopedycznym lub zagrożonych koniecznością operacji kręgosłupa oraz dorosłym, po leczeniu w okresie dzieciństwa lub nabytymi deformacjami.
  TERAPIA CHORÓB KRĘGOSŁUPA, BÓLÓW PLECÓW

Zapewniamy konsultacje lekarskie doświadczonych lekarzy celem diagnozy i leczenia a następnie kompleksową fizjoterapię i treningi personalne pozwalające powrócić do pełnej sprawności. Współpracujemy z najlepszymi trójmiejskimi chirurgami kręgosłupa.

 

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA nowa, prężnie rozwijająca się specjalizacja w fizjoterapii mogąca skutecznie pomóc w bolesnych miesiączkach i współżyciu, nietrzymaniu moczu, obniżeniu narządów rodnych, rozejściu mięśnia prostego brzucha, blizn o porodzie/ operacjach jamy brzusznej, po porodzie, po cięciu cesarskim. Fizjoterapeuta uroginekologiczny pomaga także w przypadku zaparć TERAPIA WISCERALNA (NARZĄDÓW WEWNĘTRZNYCH)

Terapia wisceralna polega na pracy manualnej w obrębie jamy brzusznej i klatki piersiowej, gdzie znajdują się wszystkie narządy wewnętrzna oraz powięzi i mięśnie. Ta technika bazuje na głębokim masażu, który uwalnia narządy z napięć i przywraca prawidłowy stan układu trzewnego. Szczególnie przydatna u pacjentów po operacjach w obrębie jamy brzusznej.

 

OFEROWANE KONSULTACJE I ZABIEGI
 

Konsultacja lekarza rehabilitacji dzieci, Konsultacja lekarza rehablitacji, Konsultacja ortopedy, Iniekcje do stawu kwasu hialuronowego, USG stawów, USG bioderek niemowląt, Ćwiczenia indywidualne, kinezyterapia, Terapia manualna, Terapia wisceralna,  Pinoterapia, Trening personalny, Masaż leczniczy, Drenaż limfatyczny, Taping– plastrowanie, Zabiegi fizykalne, Fizykoterapia, Laser biostymulacyjny, Ultradżwięki, Elektroterapia, Sollux.

 

Nasi specjaliści

Dr n. med. Agata Deja-Koronowska
lekarz rehabilitacji medycznej
5.00 / 48 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Ewasnopek 2022.07.25 godz. 21:15

Po miesiącach tułaczki od specjalisty do specjalisty mój syn jest nareszcie pod opieką kompetentnego lekarza. Pani Doktor Deja zbadała delikatnie synka, tak żeby nie przysparzać mu więcej bólu, wysłuchała cierpliwie moich neskladnych opowieści i pokierowała nas na dalsze badania. Obejrzała też rentgen kręgosłupa szyjnego syna. W opisie radiolog napisał, że jest wszystko ok. A Pani Doktor zauważyła nieprawidłowości w obrazie. To jest dla mnie najlepszy sygnał że Pani Doktor jest świetnym specjalistą.

mgr Małgorzata Saczewa
fizjoterapeuta pediatryczny
5.00 / 25 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Krzysztof 2022.08.11 godz. 18:47
Bez treści
Małgorzata Kusiak-Kaczmarek
lekarz rehabilitacji medycznej
5.00 / 3 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Kołodziejski 2022.05.18 godz. 21:41

Super profesjonalizm

mgr Katarzyna Rohde
fizjoterapeuta, Specjalista
5.00 / 24 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Kołodziejski 2022.08.02 godz. 19:37

Super miła i kompetentna osoba

mgr Aleksandra Pawłowska
fizjoterapeuta pediatryczny
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Magda Przybyło 2022.02.09 godz. 18:38

Bardzo dokładne ćwiczenia, Pani zachęca dzieci do współpracy.

mgr Martyna Józefczyk
fizjoterapeuta uroginekologiczny
5.00 / 38 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Barbara 2022.07.06 godz. 21:10
Bez treści
Krzysztof Kowalczyk
ortopeda, Specjalista
5.00 / 4 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
A 2022.04.06 godz. 08:25

Lekarz profesjonalny i uprzejmy. Bardzo szczegółowe badanie, po którym pan doktor wszystko wytłumaczył. Polecam!

mgr Wojciech Reszke
fizjoterapeuta, Specjalista
5.00 / 2 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Ewa 2022.03.03 godz. 08:39

Pomocnie i profesjonalnie

dr n. med. Agnieszka Łabuć
ortopeda, Specjalista
5.00 / 2 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Pacjentka 2022.08.04 godz. 15:25

Bardzo polecam dr Agnieszkę Łabuć

mgr Jakub Skowron
Specjalista
5.00 / 7 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Marcin 2022.08.09 godz. 19:19
Bez treści
więcej

Usługi

Drenaż limfatyczny
45 min · 140 zł
Fizjoterapia dzieci
45 min · 140 zł
Fizjoterapia / terapia manualna dorośli
45 min · 140 zł
Fizjoterapia niemowląt i małych dzieci
45 min · 140 zł
Fizjoterapia uroginekologiczna / trening
45 min · 140 zł
Konsultacja Dietetyka (pierwsza wizyta)
55 min · 140 zł
Konsultacja Dietetyka (wizyta kolejna)
30 min · 100 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna
45 min · 160 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna - dopasowanie wkładek ortopedycznych
15 min · 50 zł
Konsultacja lekarska ( wizyta kolejna) dr n. med. Agata Deja-Koronowska
30 min · 200 zł
więcej

Opinie o placówce

5,0
Ola 2021.12.28 godz. 20:15
Bez treści
5,0
Małgorzata 2021.12.21 godz. 20:53
Bez treści
Strona WWW placówki medycznej: SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa   Gdańsk, Przytulna 9 / U6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik