dr nauk medycznych Kapelusiak-Pielok Magdalena

4.97 / 30 opinii
Umów wizytę

O mnie

Dr nauk med. Magdalena Kapelusiak-Pielok Absolwentka Uniwesytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, specjalista II stopnia z neurologii osób dorosłych. Od 1995 roku asystent w Klinice Neurologii w Poznaniu, gdzie od... wielu lat prowadzi Pracownię Elekroenefalograficzną. Posiada licencję Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej uprawniającą do opisywania badań EEG.
więcej

Leczone schorzenia

Dodatkowe informacje

LECZENIE PADACZKI LEKOOPORNEJ

Adres

ul. Ostroroga 36, Poznań
Epimedical Magdalena Kapelusiak-Pielok Jacek Rejniak s.c.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

badanie video EEG po nocy bezsennej
60 min · 280 zł
EEG - elektroencefalografia
30 min · 200 zł
EEG - elektroencefalografia w czuwaniu - sportowcy
30 min · 200 zł
leczenie marihuaną medyczną (leczenie bólu)
30 min · 200 zł
leczenie marihuaną medyczną (neurologia)
30 min · 200 zł
Wideo-EEG
60 min · 280 zł
wizyta neurologiczna
30 min · 200 zł
wizyta neurologiczna on-line
30 min · 200 zł

Opinie pacjentów

5,0

Pani Doktor pełna empatii i troski o drugiego człowieka.To dla mnie najważniejsze by po tej drugiej stronie był Człowiek przez wielkie „C” a nie automat do badania.Zostałem profesjonalnie zbadany,wysłuchany, Pani Doktor wszystko wyjaśniła dając mi wszelkie informacje o stanie mojego zdrowia. Wizyta bez aury przepaści jaką się odczuwa czasem w relacjach pacjent-lekarz. Całym sercem polecam wszystkim także młodym lekarzom bo jest z kogo brać przykład i się uczyć.Rzeczowość zawodowa oraz bycie dobrym dla drugiego człowieka.Nie kitel i insygnia władzy lekarskiej w postaci stetoskopu na karku a miła uśmiechnięta twarz i delikatne badanie, wyjaśnienie obaw i diagnoza. Serdecznie Dziękuję!

5,0

Jestem pacjentką p. dr Kapelusiak-Pielok od kilku lat. Opiekowała się mną również w ciąży. Dzięki niej była to pierwsza ciąża, w której udało się uniknąć napadu epilepsji. Lekarz o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu. Leki odpowiednio dobrane. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor!

5,0

Bardzo kompetentna Pani dr

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Epimedical Magdalena Kapelusiak-Pielok Jacek Rejniak s.c.   Poznań, Ostroroga 36 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik