O mnie

Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką uroginekologiczną z certyfikacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego [PTUG]. Ukończyłam fizjoterapię na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Specjalizuję się w terapii kobiet na każdym etapie życia, począwszy od bolesnego miesiączkowania, poprzez terapię przed i poporodową skończywszy na fizjoterapii w dysfunkcjach dna miednicy.
Moim celem jest niesienie pomocy kobietom w każdym wieku, by mogły przez długie lata cieszyć się ze swojej sprawności i kobiecości.
Z pacjentkami spotykam się przede wszystkim na indywidualnych sesjach terapeutycznych. Jestem wykładowcą we wrocławskiej Szkole Cesarskiego Rodzenia. Prowadzę także warsztaty „Świadoma Przyszła Mama”, na których uświadamiam kobiety jak prawidłowo przejść okres połogu oraz „Aktywnie przez poród”, na których przygotowuję przyszłych rodziców do przejścia przez I fazę porodu.
Na swoim koncie posiadam liczne kursy z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej jak i rehabilitacji ogólnej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Usługi

45 min · 90 zł Badanie przezpochwowe [per vaginum] Pozwala określić stan napięcia mięśni dna miednicy, odżywienie tkanek, ich elastyczność oraz funkcje, jak również umożliwia stworzenie planu terapeutyczno-treningowego dostosowanego do Twoich potrzeb.

45 min · 90 zł Drenaż limfatyczny Masaż stosowany przy obrzękach, opuchliznach limfatycznych.

20 min · 50 zł Elektrostymulacja/elektroterapia dopochwowa z biofeedbackiem Z wykorzystaniem dwukanałowego aparatu do ćwiczeń sEMG. Elektroterapia przezpochwowa pozwala przywrócić prawidłowe napięcie i funkcję mięśni dna miednicy.
UWAGA! Do usługi kwalifikuje badanie przezpochwowe.
UWAGA! Do pierwszego zabiegu należy doliczyć jednorazowy koszt elektrody dopochwowej.

50 min · 90 zł Fizjoterapia dna miednicy W terapii wykorzystuję mobilizację tkanek i narządów miednicy mniejszej, terapie punktów spustowych, rozluźnianie powięziowe oraz trening medyczny.
Terapia niezbędna przy nieprawidłowościach typu:
- Nietrzymanie Moczu
- zaburzenia proktologiczne (nietrzymanie gazów/stolca, zaparcia, hemoroidy)
- obniżenie narządu rodnego
- nadmierne napięcie mięśni dna miednicy
- dolegliwości bólowe w obrębie miednicy (bolesne miesiączki, ból owulacyjny, bolesne współżycie)

50 min · 90 zł Fizjoterapia kobiet po porodzie Na pierwszej wizycie przeprowadzony zostanie kompleksowy wywiad, badanie i terapia oraz zaproponowany zostanie plan terapeutyczny dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb.
Fizjoterapia w połogu obejmuje:
- diagnostyką i terapię rozstępu mięśni prostych brzucha (kresy białej)
- terapię mięśni dna miednicy
- mobilizację blizny po cesarskim cięciu
- dobór odpowiednich ćwiczeń umożliwiających powrót do aktywności fizycznej i formy sprzed ciąży
- terapię dolegliwości bólowych ze strony narządu ruchu

20 min · 40 zł Kinesiotaping Stosowany jako podtrzymanie efektu terapeutycznego lub jako ustabilizowanie okolicy dysfunkcyjnej (np przy rozejściu mięśni prostych brzucha jako zabezpieczenie powłok brzusznych).
Ma działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, rozluźniające.

10 min · 20 zł Kinesiotaping (jako dodatek do innej usługi) Stosowany jako podtrzymanie efektu terapeutycznego lub jako ustabilizowanie okolicy dysfunkcyjnej (np przy rozejściu mięśni prostych brzucha jako zabezpieczenie powłok brzusznych).
Ma działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, rozluźniające.

30 min · 60 zł Konsultacja fizjoterapeutyczna Pierwsza wizyta składająca się z wnikliwego wywiadu, badania diagnostycznego oraz propozycji terapii.

60 min · 100 zł Konsultacja uroginekologiczna (PIERWSZA WIZYTA) Konsultacja uroginekologiczna składa się ze szczegółowego wywiadu i badania per vaginum (przezpochwowego) oraz wstępnej terapii. W dalszej części zostanie zaproponowany plan terapeutyczny/treningowy dostosowany do Twojego problemu.
Podstawowa forma terapii przy schorzeniach i dolegliwościach bólowych mięśni dna miednicy i narządów miednicy mniejszej.

45 min · 110 zł Masaż antycellulitowy bańką chińską Masaż wykorzystywany do rozbicia pomarańczowej skórki (cellulilu).

pokaż więcej
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Bez treści
dnia 2020.05.27 o godzinie 19:16
5

Profesjonalna porada i obsługa. Na pewno skorzystam ponownie. Serdecznie polecam.

dnia 2020.05.14 o godzinie 16:47
5

Szczerze polecam wizytę u pani Marty. Podczas ciąży pomogła mi w walce z bólami w krzyżu i w więzadłach dzięki terapii manualnej i tejpingowi. Po porodzie wskazała ćwiczenia, dzięki którym szybciej wróciłam do formy. Już po jednej wizycie człowiek czuje się lepiej. Doświadczenie, profesjonalizm, miła atmosfera - polecam ????

dnia 2020.04.25 o godzinie 19:19
Opinia o placówce Fizjo Femme- fizjoterapia kobiet Marta Błocińska

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor