O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii i studentką osteopatii na Still Academy of Osteopathy. W swojej codziennej pracy staram patrzeć się na człowieka jako całość, nie zapominając o wpływie stresu i emocji na ciało - w myśl słów Wojciecha Eichelbergera „nasze ciała żyją w rzeczywistości, którą tworzą nasze umysły”. W gabineci...e zajmuję się pracą z osobami dorosłymi.

Jednym z moich głównych zainteresowań jest terapia kobiet. Zarówno w problemach uroginekologicznych jak i w przygotowaniu kobiecego ciała do porodu.

W swojej pracy kieruje się całościowym podejściem, upatrując przyczyn problemu globalnie, nie skupiając się jedynie na miejscu występowania bólu. Takie podejście pozwala jak najefektywniej wspomagać procesy autoregulacji.
Uważam, że każdy organizm ma swój potencjał zdrowia a zadaniem terapeuty jest usunięcie blokad i nadmiernych napięć, aby umożliwić mu działanie w pełnym spektrum.
więcej

Wykształcenie

mgr fizjoterapii

Języki

Angielski, Polski

Adres

ul. Aleja 95/99, Warszawa
My Clinic
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Kolejna wizyta - Usługa fizjoterapeutyczna
60 min · 190 zł
Gabinet znajduje się w przychodni My Clinic.
Pierwsza wizyta - Usługa fizjoterapeutyczna
60 min · 200 zł
Gabinet znajduje się w przychodni My Clinic.

Opinie pacjentów

5,0

Pani Marta jest świetną specjalistką, a do tego bardzo empatyczną osobą, która w niesamowity sposób dzieli się swoją wiedzą. Wizyta przebiega w spokojnej i miłej atmosferze, a efekt widać nie tylko w ciele, ale również w psychice. Pani Marta okazuje cudowne wsparcie i zrozumienie, dzięki czemu na każdej wizycie czuję się bardzo zaopiekowana. Bardzo polecam wizyty u Pani Marty! :)

5,0

Pani Marta jest bardzo pozytywna i kompetentna osoba. Potrafi doradzić i pomóc kobietom w ciąży szczegolnie. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Strona WWW placówki medycznej: PelviMedica Agata Węgiełek   Warszawa, Aleja "Solidarności" 95/99 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik