psychoterapeuta Głowacka Martyna

Umów wizytę

O mnie

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu, akredytowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt EAGT, w której odbyła również ponad półrocznych kurs z Psychologii Ogólnej i Stosowanej. W ramach prywatnej praktyki prowadzi terapię osób dorosłych w formie stac...jonarnej oraz online.
W swojej praktyce zajmuje się osobami zmagającymi się z zaburzeniami depresyjnymi oraz lękowymi, z atakami paniki oraz zaburzeniami dysocjacyjnymi. Pracuje także z osobami borykającymi się z PTSD, DDA, niskim poczuciem własnej wartości oraz z osobami doświadczającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi, w tym dotkniętych współuzależnieniem czy przemocą psychiczną.

W swojej pracy bazuje na założeniach nurtu Gestalt, w którym kontakt i relacja terapeutyczna stanowi fundament w procesie zmian. Relacja międzyludzka jest formą bycia pełną akceptacji, wsparcia oraz naturalności i otwartości na każdą twoją emocję, obawę czy skrywane lęki. W swojej pracy wykorzystuje także narzędzia i techniki Terapii Schematów.
Doświadczenia oraz emocje związane z przeszłością, które często są zatrzymane, stłumione i „chowane z tyłu głowy”, stale na nas oddziałują i wpływają na odczuwanie teraźniejszości dlatego do efektywnej pracy i długofalowych zmian stosuje podejście holistyczne. Zakłada ono m.in jedność ciała i umysłu, stąd też w swoim warsztacie wykorzystuję techniki analizy bioenergetycznej Alexandra Lowena – pracy z ciałem oraz objawami psychosomatycznymi – dzięki którym klient uświadamia sobie ich źródło i zdobywa umiejętności pracy w tym zakresie. Jest mi bliskie stwierdzenie, że każdej emocji towarzyszy odczucie w ciele, które potrzebuje uświadomienia i zrozumienia.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji . Na bieżąco i regularnie wzbogaca swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach poświęconych zdrowiu psychicznemu.
więcej

Języki

Polski

Leczone schorzenia

Adres

ul. Pafalu 6/23, Świdnica
Świdnica
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna
50 min · 180 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 180 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Strefa Emocji   Świdnica, Pafalu 6 / 23 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.