dr hab. n. med. Chorągiewicz Tomasz

5.00 / 5 opinii
Umów wizytę

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia ukończyłem w 2003 , 7 lat później uzyskałem stopień doktora nauk medycznych, a w roku 2020 stopień doktora habilitowanego. Od 2003 jestem związany z Kliniką Okulistyki Ogólnej w Lublinie, gdzie byłem kolejno: rezydentem, młodszym i stars...zym asystentem oraz adiunktem. Specjalizację w dziedzinie okulistyki ukończyłem w 2011 roku. W latach 2006-2007 byłem pracownikiem naukowy w Oddziale Okulistyki Eksperymentalnej Uniwersytetu Eberharda Karola w Tybindze w Niemczech. Jestem stypendystą Europejskiego Towarzystwa Okulistycznego, Tistou and Charlotte Kerstan Fundation Vision 2000 oraz Allergan European Retina Panel. Jestem członkiem Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich.więcej

Adres

ul. Szczytowa 7, Lublin
Oftal Gabinety Okulistyczne
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja okulistyczna z pakietem niebędnych badań
250 zł

Opinie pacjentów

5,0

Pan Doktor jest wspaniałym, empatycznym, budzącym zaufanie człowiekiem. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, otacza go stosowną opieką. Wykonuje dokładne i kompleksowe badania. Podziwiam jego zaangażowanie i kompetencje. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się takich lekarzy. Polecam serdecznie :)

5,0

pan doktor bardzo dokładnie zbadał wzrok,bardzo profesjonalnie

5,0

Pan doktor jest bardzo komunikatywny i cierpliwy. Wyczerpująco i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania. W zrozumiały sposób tłumaczy zagadnienia medyczne, a jednocześnie trzyma się meritum. Badania przeprowadza bardzo uważnie. W kontakcie podczas wizyty doświadczyć można troski i profesjonalizmu.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Oftal Gabinety Okulistyczne   Lublin, Szczytowa 7 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik