Magister Orszulak Adam

5.00 / 36 opinii
Centrum Osteopatii
Umów wizytę

O mnie

Nazywam się Adam Orszulak jestem osteopatą i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Szukając najlepszego sposobu, aby leczyć bez leków, stworzyłem CENTRUM OSTEOPATII. Przez wiele lat pracowałem w szpitalach i przychodniach w Polsce i na świecie. Nie spoczywam na laurach – szkolę się w Polsce, Niemczech i Włoszec...h.


Obserwuję, podglądam, trenuję z największymi ekspertami na świecie, szukając idealnego systemu przywrócenia zdrowia. Niestety, większość proponowanych terapii nie uwzględnia całościowego spojrzenia na zdrowie człowieka. Pacjenci, którzy szukają pomocy w służbie zdrowia, mogą czuć się oszukani. Specjaliści często nie proponują im kompleksowego leczenia, proponują tylko leki, operacje i kolejne spotkania u specjalistów. Leczą objawy, a nie przyczyny.

W mojej pracy kieruję się podejściem holistycznym – człowiek traktowany jest jako całość. Moim marzeniem jest znaleźć lekarstwa na choroby trapiące ludzi. Chcę leczyć bez leków.
więcej

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Osiedlowa 4/6/U1, Łódź
Centrum Osteopatii
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Pierwsza Terapia Osteopatyczna Osoba Dorosła
60 min · 280 zł
Podczas wizyty przeprowadzimy wywiad, badanie manualne oraz właściwą terapię. Warto przygotować się do wizyty: zbierz aktualne wyniki badań, spisz chronologicznie główne choroby i problemy które miałeś w swoim życiu ( operacja, poród, uraz, złamanie, skręcenie kostki, wypadek samochodowy). Przez 3 dni przed wizytą zapisz kiedy pojawia się problem czy rano czy wieczorem, kiedy się nasila, czy problem nasila jakaś czynność lub zjedzenie posiłku.
Terapia Osteopatyczna
30 min · 170 zł
Terapia Osteopatyczna Dzieci
30 min · 160 zł

Opinie pacjentów

5,0

Wielka wiedza, wspaniały człowiek i fachowiec . Pan Adam pomaga mi na wiele schorzeń . Atmosfera wspaniała . Wart polecenia w 200 % .

5,0

Cudowny terapeuta który pomaga nie tylko synowi ,ale również mi . Bóle które męczyły mnie od ponad roku minęły,a ból był tak silny że promieniował włącznie z drętwieniem ręki i nogi. Leki odstawione. Cudowna atmosfera,bardzo ciepła ekipa. Każdy miły i uśmiechnięty. Czuć pozytywne wibracje zaraz po przkroczeniu progu. U syna jelito grube było do wycięcia, takie było zniszczone, obecnie jelito w stanie dobrym ,profesorowie zdziwieni. P.Adam Cudowny,ciepły, przepełniony ematią człowiek. Cudoctwórca. Samo przebywanie w jego towarztstwie wywołuje dziwne uczucie spokoju i relaksu. Człowiek który słucha i umie podnieść z kolan. Polecam z całego serca.

5,0

Profesjonalizm , jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni z wizyty ,a to dopiero pierwsza wizyta z synkiem.

więcej
Pytania pacjentów
1 odpowiedź
Uczucie ciężkości w klatce piersiowej.
Od dłuższego czasu zmagam sie z takim dziwnym stanem zdrowia. Mianowicie czuję ciężkość, jakby mnie coś zatykało. Zawsze objawia się to gdy leżę w łóżku wieczorem na boku...

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Osteopatii   Łódź, Osiedlowa 4/6 / U1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.