O mnie

Nazywam się Adam Orszulak jestem osteopatą i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Szukając najlepszego sposobu, aby leczyć bez leków, stworzyłem CENTRUM OSTEOPATII. Przez wiele lat pracowałem w szpitalach i przychodniach w Polsce i na świecie. Nie spoczywam na laurach – szkolę się w Polsce, Niemczech i Włoszec...h.

Obserwuję, podglądam, trenuję z największymi ekspertami na świecie, szukając idealnego systemu przywrócenia zdrowia. Niestety, większość proponowanych terapii nie uwzględnia całościowego spojrzenia na zdrowie człowieka. Pacjenci, którzy szukają pomocy w służbie zdrowia, mogą czuć się oszukani. Specjaliści często nie proponują im kompleksowego leczenia, proponują tylko leki, operacje i kolejne spotkania u specjalistów. Leczą objawy, a nie przyczyny.

W mojej pracy kieruję się podejściem holistycznym – człowiek traktowany jest jako całość. Moim marzeniem jest znaleźć lekarstwa na choroby trapiące ludzi. Chcę leczyć bez leków.
więcej

Adres

ul. Osiedlowa 4/6/U1, Łódź
Centrum Osteopatii
ul. Osiedlowa 4/6/U1, Łódź
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Pierwsza Wizyta Osteopatyczna
45 min · 220 zł
Wizyta Osteopatyczna
30 min · 130 zł
Wizyta Osteopatyczna Dzieci
30 min · 110 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Bardzo kontaktowy i jednocześnie sympatyczny lekarz. Jasna komunikacja, co należy z dzieckiem robić, dlaczego i czego od nas wymaga. Jesteśmy świeżo po wizycie, wiec o efektach nie mogę jeszcze nic napisać

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Osteopatii   Łódź, Osiedlowa 4/6 / U1

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik