O mnie

Agnieszka Emerling – psychoterapeutka, counsellor, pedagog specjalny. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych w nurcie Gestalt. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Szkoły Psychoterapii w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt posiadającym certyfikację... European Association for Gestalt Therapy. Ukończyła również Program Pomocy Psychologicznej i Szkołę Letnią Gestalt w Krakowie. Kontynuuje kształcenie w zawodzie psychoterapeutki poprzez liczne warsztaty rozwojowe i specjalistyczne. Systematycznie superwizuje swoją pracę u certyfikowanych superwizorów IIPG oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje równolegle jako counsellor dla międzynarodowych firm doradztwa biznesowego, gdzie prowadzi projekty zarządzania zmianą i transformacją. Posiada certyfikacje coacha i trenera biznesu.
Doświadczenie zawodowe w zawodzie psychoterapeutki zdobywała jako wolontariuszka i na stażach w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Warszawie, w Fundacji „Ecce Homo” działającej przy Akademii Pedagogiki Specjalnej, Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Pomost”.
Jako psychoterapeutka pracuje z osobami doświadczającymi lęku, ataków paniki, w depresji, z trudnościami w relacjach, po przeżyciu traumy oraz w kryzysie.
więcej

Wykształcenie

Psychoterapeutka Gestalt

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Sienna 72/011, Warszawa
INZPIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna ONLINE (2)
50 min · 180 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna w GABINECIE (2)
50 min · 180 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: INZPIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA   Warszawa, Sienna 72 / 011 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik