O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Tytuł zawodowy lekarza uzyskałam w 2015r. W latach 2015-2016 odbywałam staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu. Od 2017r. jestem związana z I Katedrą i Kliniką Pediatrii, Alergologii i Kardiologii wrocławskiego Uniwer...sytetu Medycznego, gdzie pracuję jako lekarz na oddziale alergologii dziecięcej oraz jako nauczyciel akademicki szkoląc przyszłych lekarzy. Państwowy egzamin specjalizacyjny z chorób płuc dzieci zdałam w 04.2022r.

Ponadto wiedzę i doświadczenie zdobywałam pracując w oddziale nefrologii dziecięcej oraz w poradni ogólnopediatrycznej. Odbywałam staże w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdrój oraz Centrum Medycznym w Karpaczu szkoląc się w opiece nad pacjentami z przewlekłymi i rzadkimi chorobami układu oddechowego m.in. mukowiscydozą, gruźlicą czy rozstrzeniami oskrzeli.

W codziennej praktyce zajmuję się diagnostyką i leczeniem takich schorzeń jak: przewlekły kaszel, ostre i nawracające infekcje dróg oddechowych, astma oskrzelowa, zaburzenia oddychania, alergiczny nieżyt nosa, pokrzywka, atopowe zapalenie skóry. Wykonuję badanie ultrasonograficzne płuc.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Specjalizacje : Choroby płuc dzieci

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Wrocławska 8D/13, Trzebnica
Viltis Medica Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Agata Kot
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja Pulmonologiczna Dzieci
30 min · 180 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: VILTIS MEDICA Poradnia Specjalistyczna   Trzebnica, Wrocławska 8D / 13 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik