Dr. n. med. Zeifert Bożena

5.00 / 8 opinii
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem kardiologiem dziecięcym oraz specjalistą pediatrii. Od 1985 pracowałam w Oddziale Kardiologii Dziecięcej Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Zajmuję się diagnostyką I leczeniem wrodzonych wad serca u dzieci, leczeniem zaburzeń rytmu, diagnostyką omdleń I innych chorób kardiologicznych. Przez wiele... lat prowadziłam wykłady na temat diagnozowania wrodzonych wad serca w badaniu ultrasonograficznym. Od 1999 roku jestem specjalistą pediatrii. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymałam w 2005 roku a w 2008 roku uzyskałam tytuł specjalisty kardiologii dziecięcej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.więcej

Adres

ul. Wolności 338b, Zabrze
Enterna Medica Centrum Medyczne Zabrze
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja kardiologiczna dziecięca
15 min · 390 zł

Opinie pacjentów

5,0

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor przesympatyczna i rzeczową. Świetne podejście do dziecka. Wszystko wytłumaczone. Bardzo polecam !!!

5,0

Znakomita Pani Doktor, całą swoją uwagę skupiła na dziecku i jego chorobie, badania wykonała dokładnie, wszystko wyczerpująco objaśniając. Zaangażowana, skoncentrowana i dokładna, pierwszy Kardiolog w historii leczenia, który przestudiował całą historię leczenia, przeanalizował każdy wynik. Pani doktor zaplanowała pełną diagnostykę, pierwszy raz poczuliśmy się bezpiecznie, czując, że jesteśmy w dobrych rękach. Empatyczna, nawiązała bardzo dobrą relację z nastolatkiem i rodzicem, traktując z szacunkiem oboje (niestety to rzadkość ostatnio). Z pełnym przekonaniem polecam, zwłaszcza, że nasz przypadek jest trudny.

5,0

Cudowna, wspaniała Pani doktor ! Każdy lekarz powinien uczyć się od Pani doktor podejścia do pacjenta! Wszystko dokładnie tłumaczy :) Polecam !

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Enterna Medica Sp. z o.o.   Zabrze, Wolności 338 b Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.