lekarz Mleczko Dominika

5.00 / 2 opinii
Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Umów wizytę

O mnie

Absolwentka kierunku lekarsko dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Chirurgiczno-Implantologicznym w Krakowie. Już w trakcie studiów uczestniczyła w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu periodontologii, chirurgii stomatologicznej i implantologii, co kontynuuje do... dziś stale podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.
Pacjentom zapewnia indywidualne, pełne profesjonalizmu i empatii podejście. Wierzy, że do osiągnięcia długotrwałego sukcesu leczenia konieczne jest całościowe spojrzenie na pacjenta i kompleksowy plan leczenia. W trakcie wizyty ważna jest dla niej dobra komunikacja z pacjentem, jego komfort oraz miła i spokojna atmosfera.
Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową, odbudową protetyczną zębów oraz periodontologią. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.
więcej

Adres

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 42a/8, Kraków
Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 42a/8, Kraków
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Leczenie kanałowe
45 min
Stomatologia zachowawcza
45 min

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta

Strona WWW placówki medycznej: Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna   Kraków, ks. Jerzego Popiełuszki 42a / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik