lekarz Mleczko Dominika

5.00 / 18 opinii
Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Umów wizytę

O mnie

Absolwentka kierunku lekarsko dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Chirurgiczno-Implantologicznym w Krakowie. Już w trakcie studiów uczestniczyła w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu periodontologii, chirurgii stomatologicznej i implantologii, co kontynuuje do... dziś stale podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.
Pacjentom zapewnia indywidualne, pełne profesjonalizmu i empatii podejście. Wierzy, że do osiągnięcia długotrwałego sukcesu leczenia konieczne jest całościowe spojrzenie na pacjenta i kompleksowy plan leczenia. W trakcie wizyty ważna jest dla niej dobra komunikacja z pacjentem, jego komfort oraz miła i spokojna atmosfera.
Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową, odbudową protetyczną zębów oraz periodontologią. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.
więcej

Adres

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 42a/8, Kraków
Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Leczenie kanałowe
45 min
Protetyka stomatologiczna
45 min
Stomatologia dziecięca
30 min
Stomatologia zachowawcza
45 min

Opinie pacjentów

5,0

Profesjonalizm

5,0

Profesjonalnie. Polecam

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Harasiewicz Stomatologia i Medycyna Estetyczna   Kraków, ks. Jerzego Popiełuszki 42a / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik