O mnie

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu z tytułem magistra fizjoterapii. Już na studiach zaintresowała mnie terapia manualna, w której kierunku ciągle się rozwijam uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach. Dodatkowo uzupełniam swój warsztat o inne metody pracy m.in. techniki powięziowe aby do każdego pacjen...ta móc podejść w sposób indywidualny i kompleksowy.

Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat. Trenowałem wiele dyscyplin, a od kilku lat amatorsko uprawiam CrossFit. Sport nauczył mnie, że cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu przynosi korzystne rezultaty.

Specjalizuję się w pracy z pacjentami ortopedycznymi cierpiącymi na dysfunkcje narządu ruchu, w tym również sportowcami po przebytych kontuzjach. Doświadczenie zebrane podczas treningów oraz w codziennej pracy pozwala mi lepiej zrozumieć problem i dobrać terapię do indywidualnych potrzeb.
więcej

Wykształcenie

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z tytułem magistra fizjoterapii.

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Królewiecka 161/19, Wrocław
Królewiecka Centrum Rehabilitacji Body Balance
ul. Pawła Eluarda 7, Wrocław
Eluarda Centrum Rehabilitacji Body Balance
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 min · 100 zł
Masaż leczniczy/masaz tkanek głębokich
30 min · 100 zł
Rnter Polska Terapia manualna
30 min
Terapia manualna
30 min · 100 zł

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0

Świetny fizjoterapeuta, który zna się na swojej pracy. Polecam z całego serca.

więcej
Pytania do lekarza
10 odpowiedzi
Ból w udzie podczas jazdy samochodem.
Podczas jazdy samochodem odczuwam taki trudny do określenia ciągnący się ból - zaczyna się nad pośladkiem i dochodzi do kolana w prawej nodze. Czuję go gdy dotykam udo i miejsce...
Dzień dobry. Polecam udać się do fizjoterapeuty, który na podstawie badania i wywiadu określi czy źródło Pana problemu jest w kręgosłupie czy w tkankach miękkich. Jeśli jest Pan aktywny fizycznie, bardzo możliwe że ból pojawił się na skutek przeciążenia.
Jak dalej postępować po przytrzaśnięciu palca?
W pracy przytrzasnęłam sobie końcówkę małego palca u ręki. Byłam na pogotowiu, zostało zrobione zdjęcie RTG, które nie wykazało złamania. Został mi usunięty krwiak spod paznokcia. Jednak...
Zalecam udać się na konsultację do fizjoterapeuty. Podczas uderzenia poza uszkodzeniem miejscowym mogło dojść do uszkodzenia okolicznych tkanek. Jeśli badanie nie wykazało złamania możliwe, że przyczyną ograniczonego zakresu ruchu są tkanki miękkie. Zabieg terapii manualnej powinien pomóc w takiej sytuacji.
Za co odpowiada kortyzol?
W jakim celu bada sie kortyzol? Za co on odpowiada?
Podwyższony poziom kortyzolu występuje w sytuacjach stresowych. Przedłużający się stan podwyższonego stężenia tego hormonu w organizmie może wpływać na odporność oraz zdolności regeneracyjne.
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik