Adres

brak Mazovia-med

Aktualności

Rozpoczynamy w Grudniu

2018-11-01

Planujemy od Grudnia 2018 roku otworzyć fizjoterapię w warunkach domowych w powiecie Grodziskim. Jesteśmy grupą fizjoterapeutów posiadających odpowiednią wiedzę, wykształcenie i doświadczenie w prowadzeniu fizjoterapii domowej. Firma masza wychodzi do ludzi. Usługa będzie kierowana głównie do osób mających brak możliwości samodzielnego poruszania się oraz przemieszczania, którzy nie mogą dotrzeć do ośrodka zdrowa.

Rehabilitacja w domu osobom chorym i starszym rpomaga wydłużyć życie, zmniejszyć dolegliwości bólowe. Osobom w wieku produkcyjnym niejednokrotnie pomaga powrócić do pełnej sprawności i funkcjonowania w społeczeństwie. 

Większość z ludzi nie orientuje się jednak w możliwościach i sposobach rehabilitacji w warunkach domowych. TJesteśmu grupą fizjoterapeutów, który doradą, dobiorą odpowiednie dla t usprawnianie (wraz z konsultacją lekarską) jak i zaproponują zestawy ćwiczeń, porażą jak można lepiej funkcjonować, żyć bez bólu . Jakość oraz wysoki standard wykonywania usług jest dewizą naszej firmy.


Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor