Dominika Kiblicka-Kędzior Neurolog

Neurologia
Umów wizytę

Dominika Kiblicka-Kędzior Neurolog

Neurologia
Umów wizytę

Nasze placówki

Dane kontaktowe
brak

O nas

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, a następnie  specjalizację w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Egzamin specjalizacyjny zdałam w 2010r. W kręgu moich zainteresowań znajduje się człowiek jako całość, dlatego uważnie przyglądam się wszystkim aspektom życia i zdrowia moich pacjentów. Najczęstszą przyczyną zgłaszania się do neurologa są rożnego rodzaju dolegliwości bólowe. Wśród nich dominują bóle głowy oraz kręgosłupa. Dlatego też zdecydowałam się podjąć współpracę z mgr fizjoterapii Pauliną Markowską, aby jeszcze skuteczniej pomagać pacjentom. Dzięki wspólnej pracy nasi pacjenci otoczeni są kompleksową opieką, która podnosi efektywność diagnostyki i leczenia. W bólach przewlekłych stosuję leczenie farmakologiczne, zgodne z aktualnymi wytycznymi. W swoim działaniu dążę do znalezienia oraz wyeliminowania przyczyny dolegliwości, a nie tylko łagodzenia objawów.

W 2021r ukończyłam studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie , na kierunku "Psychosomatyka i somatopsychologia".

Istnieje możliwość kontynuowania leczenia w formie online. Możliwość taka jest zarezerwowana wyłącznie dla pacjentów, którzy zostali zbadani podczas wizyty pierwszorazowej w gabinecie lub posiadają dokumentację poświadczającą, że byli leczeni przeze mnie w innej placówce.


Pytania proszę kierować na adres: nervussanus@

Usługi

Konsultacja neurologiczna W GABINECIE PIERWSZORAZOWA
30 min · 180 zł
konsultacja pierwszorazowa wskazana jest w przypadku pierwszej wizyty u danego specjalisty, podczas wizyty zbierany jest szczegółowy wywiad, przeprowadzane badanie pacjenta oraz przeprowadzana ocena posiadanej dokumentacji medycznej

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Strona WWW placówki medycznej: Dominika Kiblicka-Kędzior Neurolog   Gdańsk, Piecewska 35 / u4 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik