SensoWarsztat Gabinet Terapii Dzieci i Niemowląt

Fizjoterapeuta, logopeda
Umów wizytę

O nas

Ewa Kwiatkowska

Numer PWZFz:  43469, Magister Fizjoterapii

Rejestr Podmiotów Wykonujących działalność Leczniczą - Nr Księgi 000000208854, Oznaczenie organu: F-01 - Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne warszawskiej SGGW. Dyplomowana Terapeutka Integracji Sensorycznej i Terapii Ręki pracująca przez lata przy warszawskich poradniach psychologiczno- pedagogicznych. Ma na koncie szereg kursów zarówno w zakresie fizjoterapii jak i integracji sensorycznej. Ukończyła roczne szkolenie w zakresie pracy z dzieckiem autystycznym i z zespołem Aspergera.  W swojej pracy kieruje się zasadą, że wspomagając rozwój dziecka już od wczesnych lat, jesteśmy w stanie zapobiec poważnym zaburzeniom w późniejszym czasie i tylko wielokierunkowe działanie przynosi zadowalające efekty. Jako fizjoterapeuta pracuje z niemowlętami, pomagając im odnaleźć prawidłową ścieżkę rozwoju.

Na co dzień mama trójki radosnych maluchów i miłośniczka aktywności fizycznej.

 

Zuzanna Oliljan-Gruszczyńska

Numer PWZFz:  51021, Magister Fizjoterapii

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, terapeutka koncepcji PNF oraz FITS, a także dyplomowana terapeutka Integracji Sensorycznej oraz Terapii Ręki. Interesuje się metodami przeciwdziałającymi oraz zapobiegającymi powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy u dzieci oraz rozwojem i gotowością szkolną dziecka. Wyznaje zasadę, że poprzez podjęte w odpowiednim czasie, systematyczne spotkania terapeutyczne można osiągnąć pożądane efekty. Ponadto terapia Integracji Sensorycznej umożliwia wykorzystanie wielozmysłowej stymulacji, tak potrzebnej w dzisiejszych czasach. Prywatnie mama trzech "żywych sreber", więc nie obce są jej wszelkie uroki codzienności.

 

Karolina Bentyn-Budna

Neurologopeda, instruktor rekreacji-ruchowej Ukończyła Polonistykę i Logopedię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z Neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zaczęła zdobywać już w trakcie studiów na stażu w prywatnej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Warszawie. Pracowała w placówkach integracyjnych, przedszkolach oraz ośrodkach z dziećmi z rozmaitymi zaburzeniami mowy, komunikacji i rozwoju. Jest zwolenniczką stwierdzenia, że logopedia jest nauką interdyscyplinarną i nie może ograniczać się jedynie do ćwiczeń buzi i języka. Dlatego w codziennej pracy zawsze stosuje różne metody terapeutyczne i współpracuje z innymi specjalistami, aby zapewnić jak najlepszą pomoc. W pracy z dziećmi często wykorzystuje ruch oraz możliwość angażowania wszystkich zmysłów, dla osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych. Oprócz logopedii prowadzi zajęcia taneczne.

Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Opinie o placówce SensoWarsztat Gabinet Terapii Dzieci i Niemowląt (0)
SensoWarsztat - Sala Duża
Dane kontaktowe
ul. Radońska 50 /4 , Grodzisk Mazowiecki
Godziny przyjęć
poniedziałek
16:00 - 20:00
wtorek
16:00 - 20:00
środa
16:00 - 20:00
czwartek
16:00 - 20:00
piątek
16:00 - 20:00
SensoWarsztat - Sala Mała
Dane kontaktowe
ul. Radońska 50 /4 , Grodzisk Mazowiecki
Godziny przyjęć
poniedziałek
16:00 - 20:00
wtorek
16:00 - 20:00
środa
16:00 - 20:00
czwartek
16:00 - 20:00
piątek
16:00 - 20:00

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor