Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Klonowska

okulista, okulista dziecięcy
Umów wizytę

O nas

Nasi specjaliści

Dr n. med Anna Klonowska

jest specjalistą okulistyki od 2006 roku. Staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej UJ CM w Krakowie. W trakcie specjalizacji rozpoczęła pracę doktorską : „ Identyfikacja i charakterystyka melaniny w czerniaku naczyniówki metodą spektroskopii elektronowego rezonansu paramagnetycznego (EPR)”, którą obroniła 24.10.2012r.
Przedmiotem szczególnego zainteresowania dr Anny Klonowskiej jest jaskra oraz okulistyka dziecięca. Każdego roku uczestniczy w zjazdach krajowych i zagranicznych.

 

Lek.med spec.okulistykiMaria Siedlińska

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki. Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kurs specjalizacyjny w dziedzinie okulistyki odbyłam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.Zapraszam do rejestracji w piątki począwszy od 6go grudnia.

Lek.med spec okulistyki Agnieszka Wielgus

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W swojej praktyce zawodowej diagnozuje i leczy schorzenia aparatu ochronnego oka, przedniego odcinka, zaćmę, jaskrę, jak i schorzenia tylnego odcinka – ciała szklistego, siatkówki i nerwu wzrokowego.
Stale doskonali i podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i kursach krajowych oraz zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Dyplomowana ortoptystka Żaneta Żołądź

Absolwentka szkoły medycznej na kierunku ortoptystka oraz Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku fizjoterapia. Swoje praktyki zawodowe odbyła w wielu placówkach medycznych m.inn: Klinika Okulistyczna ul Kopernika, Wójewódzki Szpital Okulistyczny w Witkowicach, gabinety leczenia zeza i niedowidzenia,Szpital Wojskowy ul Wrocławska itd..Pracę i zainteresowania stara łączyć się z pasją ciągle poszerzając wiedzę i horyzonty w zakresie nauk biologicznych i medycznych.

Aktualności

Dyżur lekarzy okulistów w dniach 17 do 2 luty
w dniach od 17 stego do 2 lutego dr Klonowska będzie przebywać na urlopie .W dniach 20 sty stycznia w godz 9:12 w gabinecie będzie ordynować lek med spec okulistyki Agnieszka Wielgus,natomiast 17,2...
Polityka Prywatnośći
https://www.medfile.pl/zgodnosc-z-rodo
Strefa płatnego parkowania
http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/od-22-wrzesnia-zmiany-w-krakowskiej-strefie-platnego-parkowania/?fbclid=IwAR058kZNeE-q5RieiERV6YEgWaN-ipFCjhpmSrXJRCg9hOKh51MoCc6b1N4
Rejestracja pacjentów
Przypominamy iż rejestracja elektroniczna odbywa się całą dobę natomiast Telefoniczna w miarę możliwości w dniach otwarcia gabinetu !Tj Pn wt śr oraz czwartek z góry dziękujemy za wyrozumiał...
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Gość
brak treści
Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Wielgus
Dane kontaktowe
brak
Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Klonowska
Dane kontaktowe
ul. Twardowskiego 36, Kraków
Godziny przyjęć
poniedziałek
09:00 - 17:00
wtorek
08:00 - 13:00
środa
08:00 - 13:00
czwartek
09:00 - 17:00
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maria Siedlińska Gabinet Okulistyczny
Dane kontaktowe
ul. Twardowskiego 36/1, Kraków
Godziny przyjęć
piątek
09:00 - 13:00
BioStat 2018 Mapa strony