O mnie

Dysponuję wiedzą i doświadczeniem z dwóch dziedzin – psychodietetyki i psychologii. Pozwala mi to otoczyć moich pacjentów kompleksową opieką, dzięki czemu wprowadzane zmiany są trwałe. W swojej praktyce stosuję podejście integracyjne, wybierając najlepszą dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta formę terapii. Jak... zadbać o właściwą, sprzyjającą zdrowiu masę ciała? Jak przestać myśleć obsesyjnie o jedzeniu? Jak schudnąć, bez słynnego efektu jo-jo? Jak prawidłowo odżywiać siebie i swoich bliskich?

Pracę zaczynam zawsze od strony psychologicznej, dopiero potem zajmuje się ustalaniem celów i planowaniem zmian w sposobie odżywiania. Wyjątkowe połączenie wiedzy i doświadczenia z dwóch dziedzin, jaką dysponuje, pozwala mi otoczyć moich pacjentów opieką psychologiczną i dietetyczną. Dzięki temu wprowadzane zmiany są trwałe, a ich efekty się utrzymują.

Staram się rozumieć indywidualne oraz społeczne konteksty funkcjonowania osoby zgłaszającej się po pomoc i zmierzam do rozszerzenia perspektyw postrzegania problematycznych sytuacji. Terapia ma stwarzać okazję do pełnego i otwartego przeżywania siebie, a także do przyglądania się różnym aspektom swojego życia oraz swojej osoby i do świadomego wprowadzania zmian w swoim życiu.
Wierzę, że ludzie mają w sobie zasoby niezbędne do zdrowego funkcjonowania, lecz w trudnych okresach życia często o tym zapominają.
więcej

Wykształcenie

Wyższe magisterskie

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Wrocławska 39/1, Gdynia
Gdynia Wrocławska
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychologiczna - terapeutyczna ( wizyta w gabinecie lub online)
50 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna - terapeutyczna (wizyta w gabinecie)
50 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna - terapeutyczna młodzieży ( wizyta w gabinecie lub online)
50 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna - terapeutyczna młodzieży (wizyta w gabinecie )
50 min · 180 zł
Pakiet konsultacje psychologiczne - terapeutyczne ( 5 wizyt online lub w gabinecie - 150 zł wizyta )
750 zł
Pakiet konsultacje psychologiczne - terapeutyczne ( 5 wizyt w gabinecie - 150 zł wizyta)
50 min · 750 zł
Terapia par ( wizyta gabinecie )
50 min · 200 zł
Terapia par ( wizyta w gabinecie lub online)
50 min · 200 zł

Opinie pacjentów

5,0

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Konkretne porady oraz naprawdę życzliwa osoba, która z pasją wykonuje swój zawód. Pani Hanna Wiecka to specjalista w swojej dziedzinie. Naprawdę mi pomogła, choć temat złożony, ponieważ mam problemy z tarczycą, insulinoopornością, itd. Szczególnie cenię sobie porady na temat odpowiedniego, zdrowego odżywiania, ale także te dotyczące psychologii i podejścia do jedzenia. Klimat wizyty również oceniam bardzo korzystnie. Jest to Pani bardzo kontaktowa i sympatyczna. To była jak najbardziej udana, profesjonalna konsultacja. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania,czy wątpliwości. Nie warto zwlekać, gdy chodzi o zdrowie. Szczerze polecam!

Strona WWW placówki medycznej: Pozytywna Przychodnia   Gdynia, Wrocławska 39 / 1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik