O mnie

Moją pasją jest alergia i nietolerancje pokarmowe, zmiany skórne i powiązanie azs z nietolerancją/alergią pokarmową. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem alergicznego zapalenia nosa, astmą, immunoterapią alergenową (zarówno iniekcyjną jak i doustną). Jestem specjalistą chorób dzieci - pediatrą, alergologiem, w trakcie... specjalizacja z chorób płuc dzieci.
Akademię Medyczną w Białymstoku ukończyłam w 1999r. Specjalizację z pediatrii oraz alergologii miałam zaszczyt odbywać pod bardzo czujnym okiem Pana Profesora Macieja Gustawa Kaczmarskiego III Klinice Chorób Dzieci DSK. Doktorat z zakażenia rodzinnego bakterią Helicobacter pylori obroniłam w 2005r. pod merytorycznym nadzorem promotora - Pani Prof. Elżbiety Maciorkowskiej.
Aktualnie doszkalam się z diagnostyki obrazowej chorób płuc (usg przezklatkowe płuc)
więcej

Adres

ul. Sienkiewicza 79a/202, Białystok
IR-Med Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Izabela Roszko-Kirpsza
ul. Sienkiewicza 79a/202, Białystok
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Opinie o specjaliście

5,0

Pani Doktor ma dużą wiedzę i patrzy na pacjenta holistycznie. Byliśmy u kilku innych specjalistów, ale to Pani Doktor wzbudziła nasze zaufanie. Możemy na nią zawsze liczyć. Serdecznie polecamy ????

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Poproś specjalistę o kalendarz
Strona WWW placówki medycznej: IR-Med Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Izabela Roszko-Kirpsza   Białystok , Sienkiewicza 79a / 202

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik