dr n.med. Roszko-Kirpsza Izabela

5.00 / 42 opinii
IR-Med Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Izabela Roszko-Kirpsza
Umów wizytę

O mnie

Moją pasją jest alergia i nietolerancje pokarmowe, zmiany skórne i powiązanie azs z nietolerancją/alergią pokarmową. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem alergicznego zapalenia nosa, astmą, pokrzywką, immunoterapią alergenową - odczulaniem (zarówno iniekcyjną jak i doustną). Jestem specjalistą chorób dzieci - pediatrą..., alergologiem, w trakcie specjalizacja z chorób płuc dzieci.
Akademię Medyczną w Białymstoku ukończyłam w 1999r. Specjalizację z pediatrii oraz alergologii miałam zaszczyt odbywać pod bardzo czujnym okiem Pana Profesora Macieja Gustawa Kaczmarskiego III Klinice Chorób Dzieci DSK w Białymstoku. Doktorat z zakażenia rodzinnego bakterią Helicobacter pylori obroniłam w 2005r. pod merytorycznym nadzorem promotora - Pani Prof. Elżbiety Maciorkowskiej.
Uważam, że w ustalaniu przyczyn alergii i nietolerancji ważne jest poszukiwanie i dociekliwość, zatem w gabinecie jest możliwość wykonania testów skórnych punktowych (również z alergenami natywnymi), testów płatkowych z alergenami pokarmowymi ale także i najnowszy na rynku polskim panel rozszerzony z haptenami (kosmetyki, metale, inne). Ważne jest też monitorowanie pacjentów z infekcjami, tak częstymi u dzieci alergicznych, do tego posługuję się usg przezklatkowym płuc.
więcej

Adres

ul. Dąbrowskiego 20/7, Białystok
IR-MED Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Izabela Roszko-Kirpsza
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Lekarz godny polecenia polecam Panią doktor z czystym sumieniem :-)

5,0

Polecam

5,0

Ewelina

więcej

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: IR-Med Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Izabela Roszko-Kirpsza   Białystok , Dąbrowskiego 20 / 7 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik