dr med. Bernardczyk - Meller Jadwiga

5.00 / 3 opinii
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Krzysztof Załęcki
Umów wizytę

O mnie

Jadwiga Bernardczyk-Meller Doktor nauk medycznych, specjalista chorób oczu. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- wydział lekarski rok 1984. Specjalizację drugiego stopnia (rok 1990) zrobiłam w klinice Okulistyki AM w Poznaniu, gdzie pracowałam nieprzerwanie od 1989 do 2007 roku. Przed 17 lat b...yłam również konsultantem w dziedzinie okulistyki dziecięcej Instytutu Pediatrii UM w Poznaniu. W latach 2015 -2019 byłam wykładowcą przedmiotu „Podstawy okulistyki dla kosmetolożek” w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
W 1995 roku obroniłam pracę doktorską pt.: „Przydatność badań wzrokowych potencjałów wywołanych w diagnostyce wybranych schorzeń neurookulistycznych u dzieci i młodzieży”, której promotorem była prof. dr hab. Bożena Galas- Zgorzalewicz, a promotorami prof. dr hab. Krystyna Pecold z Poznania i prof. dr hab. Olgierd Palacz ze Szczecina.
Główne moje zainteresowania naukowe i zawodowe związane są z zagadnieniami dotyczącymi siatkówki i nerwu wzrokowego. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem tych chorób, zarówno nabytych jak i genetycznie uwarunkowanych, Od 2008 roku prowadzę własną pracownię badań elektrofizjologicznych narządu wzroku – siatkówki i nerwu wzrokowego. Dość duża grupę moich pacjentów stanowią dzieci i młodzież oraz pacjenci z problemami powierzchni oka.
Jestem autorem i współautorem wielu prac naukowych z dziedziny okulistyki , członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO), Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Elektrofizjologii Narządu Wzroku (ISCEV).
Pasją moją jest nauka i szkolenie. Stąd liczne pomysły i organizacja wielu konferencji, kursów oraz szkoleń z dziedziny diagnostyki i leczenia chorób oczu.

więcej

Adres

ul. Złotowska 17, Poznań
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Krzysztof Załęcki
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo wysoka ocena.

5,0

Profesjonalne podejście do pacjenta miła obsługa ..

5,0
Bez treści

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Krzysztof Załęcki   Poznań, Złotowska 17 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik