magister Sych Joanna

5.00 / 43 opinii
Centrum Osteopatii
Umów wizytę

O mnie

Nazywam się Joanna Sych. Ukończyłam kierunek Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od początku fascynowała mnie praca z najmłodszymi pacjentami, w związku z tym jeszcze na studiach brałam udział w wielu szkoleniach, które pogłębiały moją wiedzę w tym kierunku. W mojej pracy wykorzystuję głównie założ...enia metody NDT-Bobath, która świetnie sprawdza się m.in. u niemowląt (w tym wcześniaków), starszych dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego, zespołami genetycznymi oraz opóźnieniami psychoruchowymi.

Nieodłącznym elementem mojej terapii jest ścisła współpraca z opiekunem dziecka. W trakcie zajęć staram się uzyskać od Państwa jak najwięcej informacji dotyczących funkcjonowania dziecka na co dzień (nie w sztucznie stworzonych warunkach, jakie panują w gabinecie) oraz przekazać jak najwięcej praktycznych (i nieskomplikowanych) wskazówek dotyczących sposobu wspomagania rozwoju dziecka w warunkach domowych. Taka współpraca pozwala na szybsze pojawienie się i utrwalanie efektów terapii.

Celem i wyzwaniem dla mnie jest stworzenie dla Małego Pacjenta takich warunków, aby terapia była nie tylko wymagająca, ale też przyjemna.
więcej

Adres

ul. Osiedlowa 4/6/U1, Łódź
Centrum Osteopatii
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Fizjoterapia Pediatryczna
45 min · 150 zł

Opinie pacjentów

5,0

Super profesjonalna z podejściem do dziecka Pani Joanna jest niesamowita.

5,0

Fantastyczne podejście do dzieci, profesjonalna pomoc i fachowe doradztwo. Polecam

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Osteopatii   Łódź, Osiedlowa 4/6 / U1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik