Przenieś dane do Medfile. Skorzystaj z największej promocji tego roku!

konsultacje lekarskie online

Przenieś dane do Medfile. Skorzystaj z największej promocji tego roku!

 

Twórcy programu Medfile nie próżnują i cały czas zaskakują klientów nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Z miesiąca na miesiąc użytkownicy dowiadują się o nowych udogodnieniach i aktualizacjach systemowych, które w jeszcze większym stopniu ułatwią ich pracę. Jesteś ciekaw co możesz zyskać po przejściu do Medfile? Chciałbyś dowiedzieć się o najnowszej promocji? Przeczytaj do końca, aby poznać wszystkie szczegóły.

 

Co wchodzi w skład najnowszej promocji?

Właściciele placówek lub gabinetów medycznych stale pytają nas, jak wygląda sprawa z migracją danych z innego oprogramowania do Medfile. My przychodzimy z gotowym rozwiązaniem — podczas najnowszej promocji możesz zyskać:

 

Czy import z każdego programu jest możliwy?

W początkowej fazie ustalania wszystkich szczegółów każdorazowo indywidualnie oceniamy możliwość importu Twoich danych do naszego oprogramowania. Warto jednak zaznaczyć, że nasz system, jak i doświadczony zespół pracowników jest w stanie przeprowadzić migracje danych gabinetu lub całej placówki medycznej z większości programów dostępnych na rynku.

 

Cały proces przeniesienia danych do oprogramowania medycznego Medfile, nie jest skomplikowanym zadaniem. Wystarczy jedynie, że:

 1. Skontaktujesz się z naszym pracownikiem działu obsługi klienta i uzgodnisz z nim wszystkie szczegóły dotyczące importu danych.
 2. Przekażesz bazę danych do pliku chronionego hasłem.
 3. Zdecydujesz o sposobie przeniesienia danych.
 4. Pozostaje już tylko umieszczenie danych Twojej placówki w naszym programie.

 

Dlaczego warto zmienić program Medfile?

Stale budujemy oraz zwiększamy grono naszych zadowolonych oraz wiernych klientów. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i możliwe zmiany dotyczące zawartych w oprogramowaniu funkcjonalności. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie naszego działu obsługi klienta oraz możliwość korzystania z takich funkcji jak:

 • Centrum powiadomień — informacje o nowych wizytach,
 • Wystandaryzowana karta pacjenta — kreator indywidualnych kart wizyt oraz szablony dokumentów z uzupełnionymi danymi pacjenta,
 • Moduł powiadomień SMS — własny nadawca SMS oraz obsługa różnych języków komunikacji z pacjentem,
 • Spersonalizowana karta dentystyczna oraz dedykowany moduł dla fizjoterapeutów,
 • Własna strona WWW gabinetu — całkowicie za darmo,
 • Integracja z drukarką fiskalną,
 • Szybkie płatności za pomocą PayU,
 • Integracja z P1,
 • Możliwość wystawiania e-Recept, e-Skierowań oraz e-Zwolnień,
 • Dostęp do prowadzenia konsultacji online.

 

To tak naprawdę tylko wierzchołek góry lodowej wszystkich możliwości, które Medfile oferuje swoim klientom. Jesteś zainteresowany przeniesieniem danych do naszego programu? Czekamy na kontakt właśnie od Ciebie! Zadzwoń do nas na numer (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828 lub napisz e-mail na adres [email protected]

 

Śpiesz się, promocja jest aktywna tylko do 31.12.2023 r.!

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Czy import danych z każdego programu jest możliwy?

Jesteśmy w stanie przeprowadzić migrację danych z większości programów dostępnych na rynku. Każdy przypadek jest oceniany indywidualnie, ale nasz doświadczony zespół i system są przygotowane do przeprowadzenia tego procesu.

Do kiedy trwa ta promocja?

Promocja jest aktywna tylko do 31.12.2023 roku. Nie zwlekaj — skorzystaj z niej teraz! Podczas zakładania konta wpisz kod „Migracja” i skorzystaj z promocji.

Z jakimi systemami Medfile posiada integrację?

Jesteśmy zintegrowani między innymi z: Optima, eWUŚ, P1 oraz P2, zdarzenia medyczne, obsługa płatności PayU, Google Calendar, ZnanyLekarz.

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.
e-Recepta e‑Recepta online!