Jaki program dla weterynarzy? Postaw na Vetfile!

konsultacje weterynaryjne online

Jaki program dla weterynarzy? Postaw na Vetfile!

 

Niezależnie od tego, czy zarządzasz niewielką kliniką weterynaryjną, czy dużym szpitalem dla zwierząt, wiesz, że praktyka weterynaryjna to nie tylko opieka nad pacjentami. Od zarządzania danymi pacjentów i planowaniem spotkań po fakturowanie i kontrolę nad stanami magazynowymi — prowadzenie praktyki weterynaryjnej nie jest łatwym zadaniem. Zapoznaj się z artykułem w całości, aby dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu VetFile.

 

Co wyróżnia VetFile na tle innych oprogramowań medycznych?

Program dla weterynarzy VetFile, jest kompleksowym rozwiązaniem. Działa on bezpośrednio z perspektywy przeglądarki — nie trzeba nic pobierać na swój komputer, aby z niego korzystać. VetFile można używać z każdego miejsca na świecie, posiadając jedynie dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie mobilne (tablet, telefon, laptop).

Bezpośrednio z niego przeprowadzisz wizyty online lub utworzysz własną stronę internetową WWW, która pozwoli Ci kreować swój wizerunek w internecie jako eksperta w branży oraz pozycjonować się w wyszukiwarkach.

 

Jakie korzyści wynikają z korzystania z VetFile w swojej placówce?

  • Zwiększona wydajność i większe przychody

Oprogramowanie do zarządzania praktyką weterynaryjną VetFile upraszcza zadania administracyjne, redukując ręczne prace papierkowe i oszczędzając czas pracowników.

Pomaga również w zarządzaniu płatnościami. Możliwość wystawiania faktur, czy połączenie z drukarką fiskalną to coś, na co mogą liczyć klienci oprogramowania. Może to prowadzić do poprawy przepływu gotówki i wzrostu przychodów.

 

  • Poprawna opieka nad pacjentami i wzrost renomy

Dzięki oprogramowaniu VetFile masz łatwy dostęp do elektronicznych kart zdrowia i historii leczenia pacjentów. Pomaga to w dokładnych diagnozach i lepszych decyzjach dotyczących leczenia.

Skutkuje to poprawą wyników leczenia pacjentów, wyższym zadowoleniem klientów i większą ilością poleceń. Dbaj o swoich pacjentów oraz ich właścicieli, a z pewnością przyczyni się to, do zwiększenia reputacji oraz przyciągnięcia nowych klientów.

 

  • Lepsze zarządzanie stanem magazynu

Program dla weterynarzy VetFile zapewnia efektywne zarządzanie zapasami leków, materiałów i produktów dla zwierząt. Redukuje to marnotrawstwo, minimalizuje nadmiar lub niedobory i zapewnia opłacalne zarządzanie zapasami. Dodatkowo możliwość integracji z hurtowniami farmaceutycznymi oraz wystawianie recept pacjentom jest kolejnym udogodnieniem programu.

 

Oprogramowanie do zarządzania praktyką weterynaryjną VetFile może złagodzić obciążenie administracyjne i pomóc w poprawie efektywności pracy, komunikacji z pacjentami oraz rozpoznawalności w sieci. Możesz go używać do zarządzania danymi pacjentów, planowania wizyt, czy wystawiania faktur — spersonalizuj go w 100% pod swoją praktykę.


Program do elektronicznej dokumentacji weterynaryjnej

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Dla jakich praktyk weterynaryjnych jest odpowiednie oprogramowanie VetFile?

Oprogramowanie weterynaryjne VetFile jest elastyczne i dostosowuje się do różnych rodzajów praktyk weterynaryjnych. Jest odpowiednie zarówno dla małych jednoosobowych praktyk, jak i dla dużych klinik.

W jaki sposób działa VetFile?

Program działa całkowicie w chmurze, co umożliwia dostęp do danych z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Jest to ogromnie przydatne dla lekarzy pracujących w terenie.

Jak mogę wypróbować oprogramowanie VetFile w mojej placówce weterynaryjnej?

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem oprogramowania VetFile, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerami (+48) 728 498 407 lub (+48) 530 000 828. Chętnie umówimy się na prezentację i pomożemy dostosować program do Twoich potrzeb.

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.
e-Recepta e‑Recepta online!