Program dla placówek
weterynaryjnych

Wybierz VetFile do kompleksowego
prowadzenia gabinetu weterynaryjnego:
Vetfile. Program dla weterynarzy Vetfile. Program dla weterynarzy
 • Zarządzanie dokumentacją medyczną,
 • Tworzenie personalizowanych kont,
 • Karta wizyty z wizualizacją schorzeń zwierzęcia,
 • Moduł magazynowy,
 • Integracja z laboratoriami,
 • Prowadzenie wizyt online,
 • Własna strona internetowa,
 • Elektroniczna wizytówka.

Co charakteryzuje program VetFile?

VetFile, jest kompleksowym oprogramowaniem, które pomoże Ci w usystematyzowaniu pracy w gabinecie weterynaryjnym. Prosty interfejs oraz wszystkie potrzebne funkcje systemowe, które posiadasz zawsze na wyciągnięcie ręki, gdyż program działa całkowicie w chmurze. Dostosuj program do Twojej praktyki i dowiedz się więcej bezpośrednio na vetfile.pl.

Funkcje systemowe:

Kalendarz
Kalendarz
Zarządzaj wizytami pacjentów, umawiaj na wizyty, kontroluj i komunikuj się z właścicielami za pośrednictwem SMS oraz e‑mail.
VetFile
Wizyty online
Wizyty online
Przeprowadzaj konsultacje online za pośrednictwem czatu, rozmowy lub wideorozmowy, żeby być w stałym kontakcie z klientami.
Moduł magazynu
Moduł magazynu
Usprawnij pracę dzięki magazynowi — wprowadzaj, przyjmuj, wydawaj lub sprzedawaj produkty z jednego miejsca w programie.
Marketing gabinetu
Marketing gabinetu
Wyposaż swoją placówkę w kody rabatowe oraz własną stronę WWW, aby promować w sieci swoją markę, jako eksperta w dziedzinie.
Bazy leków
Bazy leków
Specjaliści uzyskują dostęp do bazy leków, możliwość zintegrowania się z laboratoriami oraz wystawianie i drukowanie e‑Recepty.
Obsługa płatności
Obsługa płatności
Integracja z drukarkami fiskalnymi, wystawianie rachunków oraz faktur, płatności za pośrednictwem PayU oraz raporty księgowe.
VetFile

Potencjał VetFile wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom

Nasze oprogramowanie zostało stworzone z myślą o komforcie pracy użytkowników oraz holistycznej opiece nad zwierzęcymi pacjentami, jak i ich właścicielami. Co mogę dzięki niemu zyskać?
Komfort pracy
Komfort pracy
VetFile działa oraz przechowuje dane w całości w chmurze. Możesz prowadzić praktykę z każdego miejsca, posiadając jedynie urządzenie mobilne wraz z dostępem do internetu.
Stały dostęp
Stały dostęp do pomocy
Umów się na prezentację oprogramowania z naszym pracownikiem działu obsługi klienta i poznaj wszystkie jego funkcje oraz udogodnienia. W razie bieżących pytań również służymy pomocą.
Działanie w sieci
Działanie w sieci
Dzięki rozwojowi świadczenia usług za pośrednictwem internetu — możesz rozpocząć swoją działalność online i w szybkim czasie oraz małym nakładzie pieniężnym poszerzyć swoją praktykę.
VetFile
Uzyskaj dostęp do innowacyjnego systemu już dzisiaj! Usprawnij swoją pracę w kilku szybkich krokach dzięki nam.
Przejdź na stronę VetFile VetFile

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Dla kogo przeznaczony jest program VetFile?

Program VetFile, jest dedykowanym oprogramowaniem dla placówek weterynaryjnych oraz indywidualnych podmiotów, takich jak weterynarz, fizjoterapeuta zwierząt czy behawiorysta.

Czy w programie VetFile możliwa jest komunikacja z pacjentem?

Jak najbardziej tak. Naszym zdaniem dobre stosunki z pacjentami oraz ich właścicielami są kluczem do sukcesu. Oferujemy naszym użytkownikom możliwość kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz SMS. Dodatkowo system powiadomień SMS, dzięki któremu możliwe jest wysyłanie wiadomości m.in.:

 • z potwierdzeniem zapisu na wizytę,
 • z przypomnieniem o nadchodzącej wizycie,
 • z informacją o anulowaniu wizyty,
 • z prośbą o wystawienie opinii.
W jaki sposób program VetFile wspomaga pracę specjalistów?

Oprogramowanie może w znacznym stopniu ułatwić pracę, zwiększyć jej komfort oraz zmniejszyć ilość niepotrzebnej papierologii, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić więcej uwagi pacjentowi podczas wizyty. VetFile jest w pełni dostosowane do prowadzenia dokumentacji pacjentów oraz zarządzania kalendarzem wizyt.

Jakie benefity przygotował VetFile dla swoich klientów?

Ogromną zaletą jest możliwość utworzenia własnej strony WWW bezpośrednio z oprogramowania VetFile całkowicie za darmo! Wystarczy skorzystać z szablonu i spersonalizować swoją stronę internetową. 
Będąc klientem systemu VetFile dodatkowo będziesz posiadał aktywną sekcję rejestracji pacjentów online na wizyty. Kolejnym udogodnieniem, jest moduł magazynu, który umożliwia przyjmowanie oraz wydawanie produktów, a szybka kontrola i sprawdzanie stanów magazynowych nigdy nie było tak intuicyjne, jak w VetFile

Czy konieczne jest pobieranie programu VetFile?

Nie! Oprogramowanie działa całkowicie z perspektywy chmury, a co za tym idzie — nie będziesz musiał pobierać żadnych dodatkowych programów na swój komputer. Stanowi to ogromny plus, gdyż do systemu możesz zalogować się z każdego miejsca na świecie, posiadając dowolne urządzenie mobilne (komputer, tablet, telefon) z dostępem do Internetu. Wspólnie z VetFile możesz zarządzać swoją praktyką medyczną i mieć nad wszystkim kontrolę nie martwiąc się o utratę danych.

Czy VetFile udostępnia wsparcie dla specjalistów weterynarii?

Nasi użytkownicy mogą liczyć na wsparcie działu obsługi klienta. Zawsze staramy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego w razie jakichkolwiek pytań czy problemów — czekamy na kontakt właśnie od Ciebie! Możesz umówić się również na bezpłatną prezentację programu, aby poznać wszystkie jego tajniki oraz funkcjonalności.

 
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
 • darmowy import bazy danych
 • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku