Program dla poradni medycznych Medfile dostarcza platformę White Label
dopasowaną do Twoich potrzeb.
Uzyskane certyfikaty z Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą (RPWDL) ważne są 2 lata.
Tak naprawdę raport ze zdarzenia medycznego powinno się przekazywać natychmiast po jego wystąpieniu. Z racji tego, że lekarze, mogą nie mieć czasu lub być zajęci innymi pacjentami, dopuszcza się termin, aby zdarzenia medyczne raportować nie później niż do 2 dni od zakończenia świadczenia.
Jak najbardziej. Użytkownicy, dzięki Medfile mogą mieć własną stronę WWW za darmo! Wystarczy skorzystać z szablonu w Medfile i stworzyć swoją stronę internetową. Będąc klientem systemu EDM Medfile dodatkowo masz aktywną sekcję rejestracji pacjentów on‑line na wizyty.
Oczywiście. Całe nasze biuro obsługi klienta, jest dostępne dla klientów telefonicznie: +48 530 862 922, +48 728 498 407, +48 530 862 922, jak i e-mailowo: biuro@medfile.pl. Z wszystkimi pytaniami lub wątpliwościami, zawsze warto dopytać.
Zapewniamy również wsparcie techniczne, jeżeli jakiś aspekt programu nie będzie działał, tak jak powinien. Jesteśmy otwarci na pytania i sugestie dotyczące popraw działania systemu. Zajmujemy się nimi na bieżąco, starając się jak najlepiej dopasować Medfile.pl do potrzeb i oczekiwań.