Opinie klientów Medfile
Korzystam z programu Medfile już od roku i jestem bardzo zadowolony. Jest to bardzo intuicyjna aplikacja usprawniająca pracę w gabinecie, program daje dużo możliwości dostosowania go do swoich potrzeb co jest wielkim atutem! Polecam wszystkim, którzy szukają uniwersalnego narzędzia do prowadzenia dokumentacji oraz zarządzania gabinetem.
Praktyka Zdrowia - Fizjoterapia i Osteopatia, Marcin Kanafek
Od kilku lat prowadzę jako fizjoterapeuta jednoosobową działalność gospodarczą. Na stałe jestem związany z dużym ośrodkiem na Mazowszu, ale postanowiłem rozszerzyć swoją działalność o prace z prywatnymi pacjentami.Nie posiadam własnego gabinetu, świadczę usługi na wezwanie w domu Pacjenta. Dotychczasowa zawiłość procedur i obowiązków blokowała mnie. Głównym problemem było przechowywanie Dokumentacji Medycznej. Dzięki Medfile to już nie jest dla mnie problemem. Bardzo dobrze skonstruowana karta pacjenta, sporo statystyk i łatwość wprowadzania danych i własnych uwag. Gorąco polecam to terapeutom którzy na co dzień pracują w dużym ośrodku i szukają miejsca do przechowywania dokumentacji medycznej podczas "dorabiania sobie po godzinach ;-)
Tomasz Wrona
Używam od jakiegoś czasu i polecam. Program intuicyjny, wiele przydatnych opcji do wyboru. Karta fizjoterapeuty w zupełności wystarcza w wersji płatnej można stworzyć własne (co najważniejsze w tego typu programie). Powiadomienia sms itp., aplikacja mobilna z kalendarzem do szybkiego zapisywania. Polecam, ponieważ używałem już kilka innych.
Jestem programistą więc aspekt techniczny jest dla mnie bardzo ważny. Przed Medfile korzystałem z innej platformy z której kompletnie nie byłem zadowolony. Musiałem sam dbać o rejestrację pacjentów w firmie żony ponieważ dla niej było to za trudne. Poza tym brakowało aplikacji na smartfony. Medfile spełnia wszystkie moje wymagania co do jakości aplikacji: jest prosta w obsłudze, intuicyjna, niezawodna oraz posiada aplikację na Androida co bardzo ułatwia pracę. Od czasu jak mamy Medfile moja żona sama ogarnia temat rejestracji wizyt, zakładania pacjentów itd. Ja zyskałem 20 minut cennego czasu w ciągu dnia za co niezmiernie dziękuję.
Medfile to program intuicyjny i prosty w obsłudze. Szata graficzna przejrzysta i pomocna w rejestracji i prowadzeniu kartoteki pacjentów. Program posiada wszystkie niezbędne funkcje: kalendarz/terminarz wizyt, kompleksową bazę pacjentów, umożliwia wystawianie faktur, rejestrację online. Automatyczne zwrotne smsy i maile to niewątpliwie duża zaleta Medfila!
Bardzo dobrze oceniamy szybką reakcję zespołu Medfile na nasze sugestie i potrzeby kliniki.
Polecamy!!!
Firma wywiązała się bez zarzutu z dostawy oprogramowania na potrzeby badań. Szybka i terminowa realizacja, profesjonalny support.
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Profesjonalna obsługa i serwis platformy elektronicznej do zbierania danych. Polecam wszystkim poszukującym systemu do zarządzania danymi medycznymi.
Collegium Medicum in Bydgoszcz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Program na najwyższym poziomie. Bardzo intuicyjny oraz łatwy w obsłudze. Karta pacjenta sprawdza się perfekcyjnie-szybko i sprawnie można w niej umieścić najbardziej istotne informacje dotyczące pacjenta. Funkcja SMS-ów jest ogromną zaletą, którą doceniam nie tylko ja, ale również moi pacjenci. Cieszę się, że trafiłam na MedFile, gdyż próbowałam różne programy, jednak ten funkcjonalnie sprawdził się najlepiej. Szkoda, że tak późno, ale najważniejsze że Was znalazłam ;-) Chciałam również podziękować pracownikom MedFile-szybcy, niezawodni i zawsze chętni do pomocy. Pozdrawiam serdecznie.
Profesjonalne podejście firmy. Mogliśmy liczyć na wsparcie na każdym etapie uruchomienia systemu. Projekt skrojony w pełni na naszą miarę i wykonany w ekspresowym tempie.
Śląski Uniwersytet Medyczny
Od stycznia br. korzystam z programu Medfile – w pełni spełnia moje oczekiwania. Prowadzę praktykę lekarską z niedużą liczba pacjentów i wizyt – 1 raz w tygodniu. Prowadzenie dokumentacji proste i szybkie. Dotąd korzystałem z innych programów. Były dobre, ale ten jest najlepszy. POLECAM innym. Oby moje zadowolenie trwało zawsze.
Jako fizjoterapeuci musimy przyznać, że program ,,Medfile” do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej jest nowoczesny i niezawodny . Program jest łatwy w obsłudze, ma przejrzystą szatę graficzną i posiada wszystkie niezbędne funkcje takie jak: kalendarz/terminarz wizyt, kompleksową bazę pacjentów, badanie fizjoterapeutyczne. Program umożliwia wystawianie faktur, rejestrację online. Bardzo dużym atutem jest możliwość przypominania pacjentom o wizytach poprzez SMSy. Uważamy, że aktualnie program jest najlepszy na rynku. Polecamy.
W naszym Centrum wybraliśmy program Medfile jako optymalny do prowadzenia obsługi klientów. Medfile początkowo nie uwzględniał wszystkich rozwiązań dotyczących specyfiki naszej pracy ale trzeba podkreślić wyjątkową elastyczność programu i wzajemną doskonałą współpracę z zespołem Medfile. Zaproponowane przez nas uzupełnienia wdrażane były błyskawicznie i dlatego dzisiaj można powiedzieć, że współpraca przebiega bardzo dobrze a my po prostu jesteśmy zadowoleni!
Po wielu poszukiwaniach odpowiedniego oprogramowania do Naszej Przychodni zdecydowaliśmy się na Medfile. W wyborze przeważyła przejrzysta szata graficzna, intuicyjna obsługa, oraz aplikacja mobilna. Wielkim atutem systemu jest także dynamiczny jego rozwój i błyskawiczne dostosowywanie do potrzeb naszej przychodni. Nieoceniona jest także pomoc Opiekuna klienta, który służy zawsze wsparciem i szybko reaguje na nasze potrzeby.
„Prosty i przejrzysty program. Platforma oferuje bardzo intuicyjną, mało skomplikowaną formę rejestracji pacjentów. Automatyczne zwrotne smsy i maile, baza danych pacjentów - niezawodne! Na koniec przemiła obsługa telefoniczna ze strony autorów programu dostępna w każdej chwili. Gorąco polecam!”
„Program Medfile jest profesjonalnym narzędziem wspomagającym pracę naszego centrum, zarówno w tworzeniu dokumentacji, jak i w zarządzaniu i planowaniu pracy. Ponadto oprogramowanie jest na bieżąco rozwijane i dostosowywane do potrzeb placówki. Znakomity kontakt z konsultantem w razie jakichkolwiek zapytań i problemów. Polecamy Medfile.”
„Program znacznie usprawnił rejestrację pacjentów w naszej placówce. Współpraca z zespołem Medfile to czysta przyjemność. Pomoc w obsłudze i szybka reakcja na każdą sugestię związaną z działaniem programu. Dodatkowo piękna, przejrzysta szata graficzna. Zdecydowanie polecamy.”
„Program Medfile rozwija się bardzo dynamicznie. Zaletą programu jest rozbudowana i przedstawiona w ciekawy sposób diagnostyka. Dużym plusem jest stały i szybki kontakt z zespołem Medfile.”
„Profesjonalne podejście zespołu oraz sama aplikacja Medfile pomogły mi przekonać się do elektronicznej dokumentacji i zdecydowanie poprawiły moją codzienną pracę.”
Hanna Parysek, Indywidualna Praktyka Lekarska, Kłecko
„Oprogramowanie Medfile możemy zarekomendować jako produkt, który zapewnia nam lepszą jakość pracy i sprawniejszą obsługę pacjentów. Bardzo dobrze oceniamy również stały i szybki kontakt z pracownikami serwisu programu Medfile.”
Aleksandra Kuryłowicz, Centrum Medyczne Rajtar-Medica, Kraków
„Dla mnie zaletą oprogramowania Medfile są: przejrzysta szata graficzna, prosta obsługa rejestracji i prowadzenia kartoteki pacjentów. Po prostu wysoki poziom usługi w rozsądnej cenie.”
Jolanta Werner, Gabinet Stomatologiczny, Starogard Gdański
„Pomoc i reakcja zespołu Medfile jest szybka i profesjonalna. Rejestracja wizyt, dodawanie pacjentów jest bardzo intuicyjne i pomaga nam w codziennej pracy.”
Mariusz Żuraw, Gabinety terapeutyczno-rehabilitacyjne Marga, Gliwice
 
© BioStat 2018 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Darmowa reklama gabinetu
migracja
Migracja baz danych
GRATIS!
kod: migracja
Umów się na prezentację
Urodziny Medfile Urodziny Medfile