Opinie klientów Medfile

Medfile to program intuicyjny i prosty w obsłudze. Szata graficzna przejrzysta i pomocna w rejestracji i prowadzeniu kartoteki pacjentów. Program posiada wszystkie niezbędne funkcje: kalendarz/terminarz wizyt, kompleksową bazę pacjentów, umożliwia wystawianie faktur, rejestrację online. Automatyczne zwrotne smsy i maile to niewątpliwie duża zaleta Medfila!

Bardzo dobrze oceniamy szybką reakcję zespołu Medfile na nasze sugestie i potrzeby kliniki.

Polecamy!!!

Firma wywiązała się bez zarzutu z dostawy oprogramowania na potrzeby badań. Szybka i terminowa realizacja, profesjonalny support.
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Profesjonalna obsługa i serwis platformy elektronicznej do zbierania danych. Polecam wszystkim poszukującym systemu do zarządzania danymi medycznymi.
Collegium Medicum in Bydgoszcz, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Program na najwyższym poziomie. Bardzo intuicyjny oraz łatwy w obsłudze. Karta pacjenta sprawdza się perfekcyjnie-szybko i sprawnie można w niej umieścić najbardziej istotne informacje dotyczące pacjenta. Funkcja SMS-ów jest ogromną zaletą, którą doceniam nie tylko ja, ale również moi pacjenci. Cieszę się, że trafiłam na MedFile, gdyż próbowałam różne programy, jednak ten funkcjonalnie sprawdził się najlepiej. Szkoda, że tak późno, ale najważniejsze że Was znalazłam ;-) Chciałam również podziękować pracownikom MedFile-szybcy, niezawodni i zawsze chętni do pomocy. Pozdrawiam serdecznie.
Profesjonalne podejście firmy. Mogliśmy liczyć na wsparcie na każdym etapie uruchomienia systemu. Projekt skrojony w pełni na naszą miarę i wykonany w ekspresowym tempie.
Śląski Uniwersytet Medyczny
Od stycznia br. korzystam z programu Medfile – w pełni spełnia moje oczekiwania. Prowadzę praktykę lekarską z niedużą liczba pacjentów i wizyt – 1 raz w tygodniu. Prowadzenie dokumentacji proste i szybkie. Dotąd korzystałem z innych programów. Były dobre, ale ten jest najlepszy. POLECAM innym. Oby moje zadowolenie trwało zawsze.
Jako fizjoterapeuci musimy przyznać, że program ,,Medfile” do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej jest nowoczesny i niezawodny . Program jest łatwy w obsłudze, ma przejrzystą szatę graficzną i posiada wszystkie niezbędne funkcje takie jak: kalendarz/terminarz wizyt, kompleksową bazę pacjentów, badanie fizjoterapeutyczne. Program umożliwia wystawianie faktur, rejestrację online. Bardzo dużym atutem jest możliwość przypominania pacjentom o wizytach poprzez SMSy. Uważamy, że aktualnie program jest najlepszy na rynku. Polecamy.
W naszym Centrum wybraliśmy program Medfile jako optymalny do prowadzenia obsługi klientów. Medfile początkowo nie uwzględniał wszystkich rozwiązań dotyczących specyfiki naszej pracy ale trzeba podkreślić wyjątkową elastyczność programu i wzajemną doskonałą współpracę z zespołem Medfile. Zaproponowane przez nas uzupełnienia wdrażane były błyskawicznie i dlatego dzisiaj można powiedzieć, że współpraca przebiega bardzo dobrze a my po prostu jesteśmy zadowoleni!
Po wielu poszukiwaniach odpowiedniego oprogramowania do Naszej Przychodni zdecydowaliśmy się na Medfile. W wyborze przeważyła przejrzysta szata graficzna, intuicyjna obsługa, oraz aplikacja mobilna. Wielkim atutem systemu jest także dynamiczny jego rozwój i błyskawiczne dostosowywanie do potrzeb naszej przychodni. Nieoceniona jest także pomoc Opiekuna klienta, który służy zawsze wsparciem i szybko reaguje na nasze potrzeby.
„Prosty i przejrzysty program. Platforma oferuje bardzo intuicyjną, mało skomplikowaną formę rejestracji pacjentów. Automatyczne zwrotne smsy i maile, baza danych pacjentów - niezawodne! Na koniec przemiła obsługa telefoniczna ze strony autorów programu dostępna w każdej chwili. Gorąco polecam!”
„Program Medfile jest profesjonalnym narzędziem wspomagającym pracę naszego centrum, zarówno w tworzeniu dokumentacji, jak i w zarządzaniu i planowaniu pracy. Ponadto oprogramowanie jest na bieżąco rozwijane i dostosowywane do potrzeb placówki. Znakomity kontakt z konsultantem w razie jakichkolwiek zapytań i problemów. Polecamy Medfile.”
„Program znacznie usprawnił rejestrację pacjentów w naszej placówce. Współpraca z zespołem Medfile to czysta przyjemność. Pomoc w obsłudze i szybka reakcja na każdą sugestię związaną z działaniem programu. Dodatkowo piękna, przejrzysta szata graficzna. Zdecydowanie polecamy.”
„Program Medfile rozwija się bardzo dynamicznie. Zaletą programu jest rozbudowana i przedstawiona w ciekawy sposób diagnostyka. Dużym plusem jest stały i szybki kontakt z zespołem Medfile.”
„Profesjonalne podejście zespołu oraz sama aplikacja Medfile pomogły mi przekonać się do elektronicznej dokumentacji i zdecydowanie poprawiły moją codzienną pracę.”
Hanna Parysek, Indywidualna Praktyka Lekarska, Kłecko
„Oprogramowanie Medfile możemy zarekomendować jako produkt, który zapewnia nam lepszą jakość pracy i sprawniejszą obsługę pacjentów. Bardzo dobrze oceniamy również stały i szybki kontakt z pracownikami serwisu programu Medfile.”
Aleksandra Kuryłowicz, Centrum Medyczne Rajtar-Medica, Kraków
„Dla mnie zaletą oprogramowania Medfile są: przejrzysta szata graficzna, prosta obsługa rejestracji i prowadzenia kartoteki pacjentów. Po prostu wysoki poziom usługi w rozsądnej cenie.”
Jolanta Werner, Gabinet Stomatologiczny, Starogard Gdański
„Pomoc i reakcja zespołu Medfile jest szybka i profesjonalna. Rejestracja wizyt, dodawanie pacjentów jest bardzo intuicyjne i pomaga nam w codziennej pracy.”
Mariusz Żuraw, Gabinety terapeutyczno-rehabilitacyjne Marga, Gliwice
 
© BioStat 2018 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Zgodność z RODO
Promocja
Do 23.04.2019
Medfile Plus
od 58 zł miesięcznie!
kod: kwiecien2019
Umów się na prezentację