Biostat w TOP 100 rankingu Forbesa

Biostat w TOP 100 rankingu Forbesa

 

Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat® - właściciel marki Medfile® zostało sklasyfikowane na 83. miejscu rankingu Diamenty Forbesa 2023 najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Ranking Diamenty Forbesa m na celu wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Pod uwagę brany jest okres ostatnich 5 latach. Za metodologię badania odpowiedzialna jest firma Dun & Bradstreet, z którą współpracuje redakcja Forbesa. Opiera się ona na szwajcarskiej metodzie wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów.

 

W kategorii małych firm z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł spółka Biostat zajęła 83. miejsce w rankingu ogólnopolskim i 15. miejsce w rankingu regionalnym.

- Znaleźć się w pierwszej setce najdynamiczniej rozwijających się spółek w Polsce to dla nas ogromne wyróżnienie. Dynamiczny wzrost wartości sprzedaży odnotowaliśmy w trudnym dla wszystkich okresie pandemii koronawirusa. Dlatego naszemu zespołowi należą się tym większe słowa uznania - komentuje Rafał Piszczek – Prezes Zarządu Biostatu.

 

Jak dodaje, dobre wyniki spółki to nie przypadek, a efekt wytyczonej kilka lat temu strategii.

- Konsekwentnie stawiamy na innowacje i staramy się szybko i skutecznie odpowiadać na potrzeby rynku. W efekcie, dziś Biostat jest w awangardzie firm dostarczających innowacyjne rozwiązania dla rynku badań klinicznych, ochrony zdrowia i telemedycynydodaje prezes Piszczek.

 

Dodajmy, że w okresie obejmującym ranking Diamenty Forbesa, Biostat m.in. rozpoczął realizację dwóch dużych projektów w zakresie telemedycyny: spółka stworzyła i rozwinęła program Medfile® EDM oraz platformę telemedyczną haloDoctor.

 

 
© BioStat 2024 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 30.04.2024
- 30% na licencję
kod: 30taniej
Umów się na prezentację