Szczoteczka soniczna Smilesonic UP, EX, GO – porównanie modeli

Materiał Partnera

Szczoteczka soniczna Smilesonic UP, EX, GO – porównanie modeli

 

Szczoteczka soniczna to urządzenie elektryczne, które w swojej pracy wykorzystuje technologię fal dźwiękowych. W trakcie jej stosowania cząsteczki śliny, wody i pasty do zębów łączą się ze sobą, a powstałe mikrobąbelki docierają do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, np. przestrzeni między zębami i kieszonek dziąsłowych. Jednym z najpopularniejszych producentów szczoteczek sonicznych jest marka Smilesonic. Przybliżamy dzisiaj modele z jej oferty.

 

Szczoteczki soniczne są nie tylko szybkie i skuteczne, ale również bardzo delikatne w swoim działaniu. Dodatkowo wyposażone są w podłużną główkę, kilka trybów pracy o różnym przeznaczeniu, a także w funkcje zapewniające komfort szczotkowania zębów. W zestawach ze szczoteczkami często obecne się też końcówki wymienne. Zapoznaj się z naszym porównaniem szczoteczek sonicznych Smilesonic UP, EX i GO.

 

Szczoteczka soniczna Smilesonic UP

Smilesonic UP to najbardziej zaawansowane technologicznie i zarazem najdroższe urządzenie spod szyldu marki Smilesonic. Oferuje trzy tryby pracy (Clean, White, Sensitive). Pierwszy przeznaczony jest do usuwania codziennie gromadzących się bakterii, a główka szczoteczki porusza się wówczas z prędkością 82 000 ruchów na minutę. Drugi tryb polecany jest osobom, którym zależy na śnieżnobiałym uśmiechu, gdyż pomaga pozbyć się przebarwień powierzchniowych. Szczoteczka wykonuje wtedy aż 96 000 ruchów sonicznych! Ostatni tryb zapewnia delikatne mycie zębów nadwrażliwych. Prędkość pracy wynosi w tym przypadku 62 000 ruchów na minutę. Ponadto szczoteczka wyposażona jest w trzy zakresy ruchów główki czyszczącej (mały, normalny, wysoki). Dzięki temu proponuje aż dziewięć różnych kombinacji mycia zębów! W zestawie ze szczoteczką znajduje się aż pięć końcówek wymiennych (dwie końcówki wybielające oraz po jednej końcówce standardowej, delikatnej i ortodontycznej), a także solidnie wykonane etui podróżne, które pozwala na bezpieczne przechowywanie urządzenia w podróży.

 

Ponadto model Smilesonic UP posiada wydajną baterię, która pozwala nawet na dwa miesiące pracy bez konieczności ładowania. Istotna jest też obecność timerów. Pierwszy z nich informuje o upływie dwóch minut, niezbędnych do dokładnego wyczyszczenia zębów, a drugi co pół minuty przypomina o konieczności zmiany szczotkowanej strefy uzębienia. Wybierając ten model, musisz liczyć się z wydatkiem rzędu 479 złotych. Możesz wybrać spośród dwóch kolorów produktu: różowego lub białego. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat opisywanego modelu, odwiedź tę stronę: https://smilesonic.com/pl/kategoria-produktu/szczoteczki-soniczne/.

 

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX

Smilesonic EX to szczoteczka soniczna, która posiada dwa tryby więcej niż poprzednie urządzenie: Polish (do polerowania szkliwa) i Gum care (do oczyszczania zębów wraz z masażem dziąseł). Wytwarza od 62 000 do 96 000 ruchów na minutę pracy, w zależności od wybranego programu. Wyposażona jest, podobnie jak model Smilesonic UP, w wydajną baterię oraz przydatne timery, które odmierzają właściwy czas szczotkowania zębów.

 

W zestawie ze szczoteczką znajdują się cztery różne końcówki wymienne oraz etui podróżne. Szczoteczka soniczna Smilesonic EX wyróżnia się także eleganckim i nowoczesnym designem. Kosztuje 349 złotych, a do wyboru mamy jeden z sześciu wariantów kolorystycznych.

 

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO każdego dnia zapewnia ochronę jamy ustnej przed bakteriami. To świetne rozwiązanie dla początkujących użytkowników szczoteczek sonicznych. Wyposażona została w trzy tryby pracy (Clean, White i Sensitive), wydajną baterię, a także przydatne czasomierze. Szczoteczka współpracuje z następującymi końcówkami: DailyCare, ShinyWhite, SensiTouch i OrthoClean. W zestawie z nią znajdują się dwie główki do codziennego oczyszczania zębów. To najtańszy model soniczny od Smilesonic, za który zapłacisz około 260 złotych. Do wyboru wersja czarna lub biała.

 

Którą szczoteczką soniczną Smilesonic wybrać?

To oczywiście zależy od kilku czynników, m.in. od zasobności naszego portfela, naszego doświadczenia związanego z użytkowaniem szczoteczek sonicznych, a także od naszych indywidualnych potrzeb związanych ze stanem zdrowia jamy ustnej. Każda szczoteczka soniczna marki Smilesonic zapewni kompleksową higienę Twoich zębów i dziąseł.

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.
e-Recepta e‑Recepta online!