dr n. med. Milczarek Marcin

5.00 / 25 opinii
ArtroCentrum Marcin Milczarek
Umów wizytę

O mnie

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów miałem przyjemność poszerzać swoje horyzonty będąc przez dwa lata słuchaczem Uniwersytetu Karola w Pradze w Czechach oraz Uniwersytetu Radbouda w Nijmegen w Holandii. Doświadczenie... operacyjne zdobywałem m. in. z w Klinice Ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im.WAM w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgii Ortopedyczno – Urazowej Szpitala Specjalistycznego im. Żeromskiego w Krakowie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – broniąc pracy p.t. „Wyniki leczenia operacyjnego palucha koślawego”.

Byłem uczestnikiem (zarówno wykładowcą, jak i słuchaczem) licznych konferencji ortopedycznych, sympozjów naukowo-szkoleniowych oraz staży krajowych i zagranicznych w renomowanych placówkach medycznych, m.in. w Rzymie, Amsterdamie, Nijmegen, Novym Sadzie, Krakowie, Pradze i Izmirze.

Prywatnie pasjonuję się sportami motorowymi, jazzem i podróżami z żoną i dziećmi.
więcej

Adres

ul. Czereśniowa 18, Łódź
ArtroCentrum Marcin Milczarek
ul. Czereśniowa 18, Łódź
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

e-konsultacja
30 min · 150 zł
Możliwe jest wystawianie e-recept i e-zwolnień ZUS (eZLA). e-Konsultacja nie umożliwia wykonania pełnego badania ortopedycznego, które jest możliwe tylko przy osobistym zbadaniu pacjenta. Wstępna diagnoza i zalecenia są wydawane na podstawie e-rozmowy z pacjentem.
W przypadku braku dogodnego terminu e-konsultacji istnieje możliwość ustalenia indywidualnej e-wizyty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Proszę w tym celu wybrać pierwszy możliwy termin z kalendarza.
konsultacja ortopedyczna
30 min · 200 zł
konsultacja ortopedyczna + USG
30 min · 250 zł
USG bioderek dziecięcych (preluksacyjne)
30 min · 150 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Bardzo profesjonalny lekarz

5,0

Najlepszy znany mnie i żonie ortopeda.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: ArtroCentrum Marcin Milczarek   Łódź, Czereśniowa 18 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik