Pitucha Marek

4.88 / 8 opinii
Praktyka Lekarska Marek Pitucha
Umów wizytę

O mnie

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie – Wydziału Lekarskiego, absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w kompleksowej rewitalizacji skóry twarzy i całego ciała łącząc wiedzę doty...czącą najnowocześniejszych techniki medycyny estetycznej. Jestem dyplomowanym trychologiem medycznym – specjalistą w zakresie diagnostyki i terapii chorób owłosionej skóry głowy. Uczestniczyłem w wielu konferencjach i specjalistycznych kursach w zakresie zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej w kraju i na świecie. Swoja wiedzę aktualizuję uczestnicząc w kluczowych specjalistycznych wydarzeniach medycznych. więcej

Wykształcenie

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie – Wydziału Lekarskiego, absolwent studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Języki

Angielski, Polski, Rosyjski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

x W mojej pracy za najważniejsze uważam relację lekarz – Pacjent pozwalającą na wnikliwą ocenę skóry i ogólnego stanu zdrowia, której efektem jest opracowanie kompleksowego programu odmłodzenia w oparciu o potrzeby Pacjenta. Programy, które przygotowuję to nie tylko droga do odmłodzenia skóry ale poprawa nawyków wpł...ywających na procesy starzenia.

Zapraszam na konsultację podczas której opracuję indywidualny program biorewitalizacji skóry Twojej skóry i krok po kroku będę Cię prowadził do piękna i odmłodzenia.
więcej

Adres

ul. Wilcza 19/24, Warszawa
Dr Pitucha Natural Beauty Doctor
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsulatacja estetyczna z opracowaniem indywidualnego planu terapeutycznego
40 min · 250 zł
Jest to pierwszy i kluczowy krok, zawsze poświęcam Pacjentce/Pacjentowi tyle czasu ile jest konieczne. Podczas konsultacji przeprowadzam dokładny wywiad chorobowy, rozmawiam o codziennych nawykach determinujących stan skóry i zdrowia całego organizmu. Podczas konsultacji oceniam stan skóry twarzy i całego ciała co jest kluczowe.

Bardzo istotne dla mnie jest poznanie potrzeb i motywacji: Co chce zmienić w wyglądzie? Co mi przeszkadza? Jaki chcę uzyskać efekt? Co jest dla mnie ważne? Warto to przemyśleć i poznać swoją motywację. W swojej praktyce zawsze dążę do poznania oczekiwań Pacjentek i Pacjentów, a moja wiedza i doświadczenie pozwala na wyjście naprzeciw tym oczekiwaniom. Razem, w oparciu o najnowsze trendy w medycynie estetycznej, obieramy najwłaściwszą dla Ciebie drogę.

Nigdy nie skupiam się nad pojedynczym problemem jak „mam kurze łapki”, „panie doktorze, te bruzdy są okropne”, „o tu, tu jak to wszystko wisi”. Nie, nie tędy droga drogie Pacjentki i Pacjenci. Nie jesteśmy „kurzymi łapkami” ani bruzdami. Dla mnie kluczowe jest kompleksowe i holistyczne podejście do skóry, ciała i trybu życia. To jest najważniejsze w nowoczesnej medycynie estetycznej. Właśnie podczas pierwszej konsultacji pokazuję Pacjentkom i Pacjentom tą drogę. Oczywiście każda jest indywidualna i dobrana do konkretnej sytuacji.

Indywidualny plan leczenia to początek przygody, której celem jest naturalny zdrowy i piękny wygląd skóry. Indywidualny plan terapeutyczny obejmuje: rozpoznanie stanu zdrowia skóry, określenie rodzaju i częstotliwości zabiegów, koszt leczenia. Indywidualizacja leczenia i naturalny efekt zabiegów to mój cel a nawet misja, bo mocno w to wierzę. Widzę efekty i satysfakcję każdego dnia.
Konsultacja trychologiczna
40 min · 250 zł
Konsultacja trychologiczna jest kluczowym elementem w rozpoznaniu przyczyny łysienia i obraniu właściwego kierunku leczenia. Jej celem jest ocena stanu skóry głowy i włosów, przeprowadzam wywiad w kierunku chorób w rodzinie jak i problemu wypadania włosów u innych członków rodziny, wywiad ten ma bardzo istotne znaczenie, ważnym elementem jest ocena dobowego wypadania włosów.

Najnowszym badaniem oceniającym stopień i przyczynę wypadania włosów jest trichoskopia – badanie polega na obserwacji skóry głowy i włosów w powiększeniu, wykonaniu zdjęć i dokładnej analizie, badanie to wykonuję podczas konsultacji i omawiam wyniki. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Przyczyn nadmiernego wypadania włosów i łysienia jest bardzo wiele dlatego zlecam podczas konsultacji szereg badań laboratoryjnych, takich jak morfologia, poziom żelaza we krwi, poziom testosteronu, progesterony czy prolaktyny jak również ocena funkcji tarczycy. Po wykonaniu badań i wyniku trichospkopii przedstawiam plan leczenie, dostosowanego do przyczyny łysienia. Plan obejmuje zarówno leczenie farmakologiczne jak i szereg zabiegów wspomagających: mezoterapia preparatami stymulującymi, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy Regenara Activa- wykorzystanie komórek macierzystych.
Zabieg medycyny estetycznej
60 min

Opinie pacjentów

5,0

Z usług Pana dr.Marka Pituchy korzystam od roku i jestem bardzo zadowolona.Moja cera została odżywiona,nawilżona i odmłodzona w naturalny sposób. Bardzo polecam wizytę u Pana dr.

5,0

Cieszę się na każda wizytę u Pana Doktora po każdym zabiegu czuje się lepiej i moja skóra jest piękniejsza i odrzywiona .Dziękuje bardzo

5,0

Jestem pacjentką Dr. Pituchy od lat. Cudowny lekarz i absolutny talent w swoim fachu. Ostatnio zrobiłam Skin Booster na dłonie. Efekt widoczny natychmiast. Dłonie o wiele młodsze, nawilżone, bez bruzd o zmarszczek. Hm… mąż tez zauważył, że są piękne. :) Serdecznie polecam.

więcej

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Marek Pitucha   Warszawa, Wilcza 19 / 24 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik