dr n. med. Mazur Marta

4.98 / 140 opinii
MARTA MAZUR PRAKTYKA LEKARSKA
Umów wizytę

O mnie

KONSULTACJE ONLINE TERAPIA ZASTĘPCZA TESTOSTERONEM Na palcach jednej ręki można policzyć w Polsce lekarzy, którzy potrafią w sposób skuteczny i bezpieczny stosować skierowaną do mężczyzn Terapię Optymalizacji Testosteronem (znaną również jako TRT – Testosterone Replacement Therapy). Posiadająca tytuł doktora z endo...krynologii Marta Mazur jest jednym z takich lekarzy.

Terapia ta, polegająca na uzupełnianiu testosteronu do wysokich fizjologicznych poziomów, pozwala przywrócić mężczyznom siły fizyczne, emocjonalne oraz mentalne, zwiększyć poziom samooceny, pewności siebie, radości z życia, masy mięśniowej i napędu do działania. Ta unikalna metoda skierowana jest przede wszystkim do świadomych mężczyzn, którym zależy na maksymalizowaniu swojego potencjału zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym czy sportowym.

Dr n. med. Marta Mazur ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych, pracując w Klinikach o profilach: kardiologicznym, diabetologicznym, endokrynologicznym oraz gastroenterologicznym oraz
obroniła z wyróżnieniem doktorat w dziedzinie endokrynologii.

Dodatkowo jest członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego oraz autorką oraz współautorką licznych artykułów naukowych.
więcej

Leczone schorzenia

Adres

ul. Stanisława Herbsta 1/40, Warszawa
MARTA MAZUR PRAKTYKA LEKARSKA
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

androlog - pierwsza konsultacja ONLINE
45 min · 300 zł
androlog- druga konsultacja online
45 min · 300 zł
androlog- kolejna konsultacja ONLINE
30 min · 200 zł
endokrynolog - pierwsza konsultacja ONLINE
45 min · 300 zł
endokrynolog- druga konsultacja ONLINE
45 min · 300 zł
endokrynolog- kolejna konsultacja online
30 min · 200 zł

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

Pełny profesjonalizm i świetne podejscie do pacjenta

5,0

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Super podejście do pacjenta. Gorąco polecam Panią Doktor ja jestem mega zadowolony i na pewno będę korzystał z usług.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: MARTA MAZUR PRAKTYKA LEKARSKA   Warszawa, Stanisława Herbsta 1 / 40 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik