dr n. med. Mazur Marta

5.00 / 24 opinii
MARTA MAZUR PRAKTYKA LEKARSKA

O mnie

TERAPIA ZASTĘPCZA TESTOSTERONEM Na palcach jednej ręki można policzyć w Polsce lekarzy, którzy potrafią w sposób skuteczny i bezpieczny stosować skierowaną do mężczyzn Terapię Optymalizacji Testosteronem (znaną również jako TRT – Testosterone Replacement Therapy). Posiadająca tytuł doktora z endokrynologii Marta Mazur... jest jednym z takich lekarzy.

Terapia ta, polegająca na uzupełnianiu testosteronu do wysokich fizjologicznych poziomów, pozwala przywrócić mężczyznom siły fizyczne, emocjonalne oraz mentalne, zwiększyć poziom samooceny, pewności siebie, radości z życia, masy mięśniowej i napędu do działania. Ta unikalna metoda skierowana jest przede wszystkim do świadomych mężczyzn, którym zależy na maksymalizowaniu swojego potencjału zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym czy sportowym.

Dr n. med. Marta Mazur ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych, pracując w Klinikach o profilach: kardiologicznym, diabetologicznym, endokrynologicznym oraz gastroenterologicznym oraz
obroniła z wyróżnieniem doktorat w dziedzinie endokrynologii.

Dodatkowo jest członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego oraz autorką oraz współautorką licznych artykułów naukowych.
więcej

Adres

ul. Stanisława Herbsta 1/40, Warszawa
MARTA MAZUR PRAKTYKA LEKARSKA
ul. Stanisława Herbsta 1/40, Warszawa
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

androlog - pierwsza wizyta
45 min · 300 zł
androlog- druga wizyta
45 min · 300 zł
androlog- kolejna wizyta
30 min · 200 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Pierwszy raz spotkałem sie z takim indywidualnym i kompleksowym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm.Polecam!

5,0

Pełen profesjonalizm, po mimo wykorzystania czasu wizyty Pani doktor przedłużyła ją by przeprowadzić wywiad do końca. Bardzo przyjemna rozmowa, z pełną odpowiedzialnością POLECAM!

5,0

Pani Dr jest świetna

5,0

Kompetencja, wnikliwość, dokładność, troska. Zdecydowanie polecam.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: MARTA MAZUR PRAKTYKA LEKARSKA   Warszawa, Stanisława Herbsta 1 / 40 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik