O mnie

Jestem absolwentem wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie ukończyłem studia magisterskie o kierunku Fizjoterapia. Wcześniej swoją naukę rozpocząłem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Już podczas studiów magisterskich podjąłem pracę jako fizjoterapeuta dzięki czemu mogłem skutecznie łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Aby ciągle podnosić własne kwalifikacje uczestniczyłem również w różnych szkoleniach specjalistycznych z zakresu fizjoterapii oraz medycyny manualnej. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzę do fizjoterapii sportowej. Staż w klubie piłkarskim GKS Bełchatów jak i również na terenie ówczesnego Mistrza Polski Legii Warszawa dał mi możliwość nauki od najlepszych. Swoją pracę traktuję jako pasję, a za podstawę leczenia uznaję indywidualne podejście do pacjenta w celu ustalenia odpowiedniej terapii. Celem mojej pracy a jednocześnie tym co przynosi mi największą satysfakcję jest widok zadowolonego pacjenta powracającego do sprawności.
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Jeden z Najlepszych fizjoterapeutów których znam!! Zmagalem sie z różnymi kontuzjami z których Mateusz bardzo szybko mnie wyleczyl poprzez swoją bardzo duża wiedze!! Na kazdej wizycie skoncentrowany na swojej pracy w 100% !! Zawsze służący pomoca !! Polecam go kazdej osobie która ma jakie kolwiek problemy ze zdrowiem!!
Krzysiek dnia 2020.03.27 o godzinie 22:17
5
Jestem pacjentem Pana Mateusza już kilka lat. I mogę z stanowczością stwierdzić, że po tym specjalicie widać pełen profesjonalizm oraz oddanie wykonywanej pracy. Przy Panu Mateuszu pacjent na pewno się nie nudzi, i nie ma odczucia, że zmarnował czas, ponieważ Pan Mateusz nigdy się nie poddaje i zawsze szuka to nowych technik ćwiczeń, jeżeli któraś nie przynosi określonych rezultatów. Obecnie jestem już o wiele lepszym stanie fizycznym niż miało to miejsce jeszcze parę lat temu (a jestem po 3operacjach guza mózgu i mam niedowład lewostronny). Podsomuwując serdecznie polecam wszystkim Pana Mateusza w rehabilitacji nie tylko po przejściach ortopedycznych ale i neurologicznych.
Marcin dnia 2020.03.25 o godzinie 15:54
5
Szczerze polecam! Profesjonalna i skuteczna rehabilitacja doprowadziła moje kolano do pełnej sprawności. Pan Mateusz posiada ogromną wiedzę i chętnie udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Ćwiczenia są urozmaicone i dostosowane do potrzeb pacjenta. Polecam wszystkim, a szczególnie osobom uprawiającym sport.
Olga dnia 2020.03.24 o godzinie 20:20
5
Serdecznie polecam ! Najlepszy fizjoterapeuta w Nowym Sączu . Z każdego problemu który miałem potrafił mnie wyprowadzić poprzez swoją dużą wiedzę którą posiada .
Szymon dnia 2020.03.23 o godzinie 23:00
5
Mateusz to osoba godna polecenia, szczególnie polecam go osobom, które profesjonalnie zajmują się sportem. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomógł mi uzyskać pełną sprawność po kontuzji w bardzo krótkim czasie. Ciągła chęć doskonalenia i poznawania nowej wiedzy ułatwia mu rozwiązywanie problemów. Jeśli potrzebna Ci pomoc fizjoterapeuty, nie czekaj umawiaj się na wizytę !!!
Sebastian Sz. dnia 2020.03.23 o godzinie 11:56
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor