O mnie

Absolwent medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Warszawie. Magister fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Założyciel gabinetu Fizjo-Factory. W zawodzie pracuje od 8 lat, a swój warsztat poszerza, kończąc wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii, jak i osteopatii. Doświadczenie zbierał pracując międ...zy innymi w klinice „Kriosonik Legia”, gdzie zajmował się ludźmi aktywnymi, jak i profesjonalnymi sportowcami: tenisiści, piłkarze, bokserzy, rugbiści. Fizjoterapeuta tenisistki Igi Świątek podczas turnieju US Open w Nowym Jorku.

Jak sam mówi- „Każdy pacjent jest wyjątkowy”, jednak największą radość sprawia mu praca z maluszkami i kobietami w ciąży. W niedalekiej przyszłości ma nadzieje dołożyć do swojego dorobku tytuł doktora osteopatii.
więcej

Wykształcenie

2020-2015 Osteopata na Akademii Osteopatii w Warszawie. 2013-2008 Mgr fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie

Języki

Angielski, Polski

Adres

ul. Pl Bankowy 4/27, Warszawa
Fizjo-Factory
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Badanie funkcjonalne USG
20 min · 120 zł
USG wykonane przez fizjoterapeutę ma na celu ocenę funkcjonalną. W badanie wchodzi również szereg testów funkcjonalnych mających na celu rozpoznanie problemów np. z aparatem ruchu, ale też określenie możliwości całego organizmu
Osteopatia dorosłych
40 min · 180 zł
Podczas wizyty terapeuta posługuje się wieloma technikami z zakresu fizjoterapii oraz osteopatii wśród nich:
– terapia manualna
– równoważenie napięć mięśniowo-więzadłowych
– terapia cranio-sacralna
– techniki wisceralne
– terapia psychosomatyczna
– manipulacje nerwowo-mięśniowe
– igłoterapia
– techniki limfatyczne
Terapeuta zajmuje się m.in.: kobietami w ciąży i po oraz dziećmi (niemowlaki, noworodki, dzieci młodsze i starsze), osoby z problemami psychosomatycznymi oraz chorobami układowymi, osobami aktywnymi fizycznie.
Osteopatia dzieci i niemowląt
40 min · 200 zł
Wizyta u Mateusza + badanie USG narządu ruchu
45 min · 260 zł
Terapeuta oprócz obszernego wywiadu, szeregu testów, oraz dokładnego badania klinicznego posiłkuje się również aparatem usg. Wykorzystujemy go w momencie, gdy badanie kliniczne nie wystarcza, wystąpił poważny uraz z możliwością uszkodzenia tkanek a wielkość uszkodzenia jest niemożliwa do określenia w badaniu palpacyjnym.
Dzięki aparatowi jesteśmy w stanie zweryfikować:
– naderwania, zerwania, zmiany degeneracyjne mięśni, więzadeł.
– obrzęki
– złamania nieme radiologiczne takie jak złamanie śródkostkowe kostki przyśrodkowej.
Ponadto aparat USG wykorzystujemy do terapii Sono Feedback (nauka napinania i stabilizacji mięśni głębokich) np. mięśnie brzucha.

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo miła i fachowa pomoc, dziękuję :)

5,0

Szczegółowa diagnostyka, terapia dobrana do pacjenta, podmiotowe podejście, polecam

5,0

Wizyta na czas. Uprzejme podejście. Wstępny wywiad. Diagnoza oraz rehabilitacja. Wszystko na najwyższym poziomie. Do gabinetu się wczołgałem a wyszedłem na nogach !! SUPER.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Uslugi Fizjoterapeutyczne Fizjo-Factory Mateusz Żylik   Łuków, Farfak 71 / 27 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik