Dobrzyński Michał

4.93 / 61 opinii
Michał Dobrzyński
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą. Z pacjentami pracuję od 2015 roku. Na co dzień pełnię funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Żeńskiego Szpitala Psychiatrycznego w Ząbkach k/Warszawy. Doświadczenie zawodowe zdobyłem w oddziałach ogólnopsychiatrycznych Szpitala Psychiatrycznego “Drewnica” w Ząbkach. Pracowa...łem również w tamtejszej Poradni Zdrowia Psychicznego, Izbie Przyjęć, w oddziale leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych oraz w oddziale psychogeriatrycznym. Staże kierunkowe odbywałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (oddział psychiatryczny młodzieżowy) oraz w Szpitalu Nowowiejskim (oddział terapii nerwic, poradnia seksuologiczna). Od 2018 r. prowadzę praktykę prywatną, współpracuję z Poradniami Zdrowia Psychicznego na terenie Warszawy i okolic, konsultuję pacjentów w ramach konsultacji osobistych, on-line oraz w ramach wizyt domowych.

Dyplom lekarza zdobyłem w 2015 roku (Gdański Uniwersytet Medyczny). Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdałem w 2021 roku.

W codziennej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, nerwicowych, psychotycznych i wieku podeszłego. W pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta. W terapii szczególną uwagę zwracam na współchorobowość somatyczną i możliwe interakcje z innymi lekami przyjmowanymi przez pacjenta. W leczeniu biorę również pod uwagę konieczność współpracy z innymi specjalistami z pokrewnych dziedzin – psychoterapeutami, psychologami klinicznymi, neuropsychologami, neurologami w celu postawienia właściwej diagnozy i leczenia. Zdaję sobie sprawę, że pierwsza wizyta u psychiatry dla wielu pacjentów może być trudna, dlatego też szczególnie dbam o atmosferę akceptacji i wzajemnego szacunku.

Posiadam uprawnienia do wystawienia recept, w tym recept refundowanych. Posiadam również uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich oraz wydawania opinii i orzeczeń lekarskich.

Wizyta polega na zebraniu dokładnego wywiadu z pacjentem oraz ewentualnie z rodziną i wystawieniu recept na leki, jeżeli są wymagane. Lekarz może zlecić badania dodatkowe lub konsultacje innych specjalistów, jeżeli są konieczne.
W codziennej pracy zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, lękowych, zaburzeń nerwicowych, psychotycznych i wieku podeszłego. W codziennej pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, właściwa komunikacja oraz dogłębna analiza sytuacji. W terapii szczególną uwagę zwracam na współchorobowość somatyczną i możliwe interakcje z innymi lekami przyjmowanymi przez pacjenta. W leczeniu biorę również pod uwagę konieczność współpracy z innymi specjalistami z pokrewnych dziedzin – psychoterapeutami, psychologami klinicznymi, neuropsychologami, neurologami w celu postawienia właściwej diagnozy i leczenia. Zdaję sobie sprawę, że pierwsza wizyta u psychiatry dla wielu pacjentów może być trudna, dlatego też szczególnie dbam o atmosferę akceptacji i wzajemnego szacunku.

Uwaga! Wszystkie leki, a w szczególności leki uzależniające z grupy benzodiazepin, przepisuję kiedy uznam, że są do tego wskazania. Wypisuję maksymalnie jedno opakowanie benzodiazepin.
więcej

Wykształcenie

Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Warszawskiego

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Uwaga! Wszystkie leki, a w szczególności leki uzależniające z grupy benzodiazepin, przepisuję kiedy uznam, że są do tego wskazania. Wypisuję maksymalnie jedno opakowanie benzodiazepin.

Adres

ul. Warszawska 13A, CIechanów
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Michał Dobrzyński
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Pierwsza konsultacja psychiatryczna online
30 min · 250 zł
Wizyta realizowana za pomocą platformy halodoctor

Opinie pacjentów

5,0

Profesjonalna pomoc oraz dobór leków, zawsze miła atmosfera.

5,0

Rewelacyjna pomoc!

5,0
Bez treści
5,0

To wspaniały człowiek o wielkiej kulturze osobistej. Szacunek za profesjonalizm i umiejętne podejście do pacjenta.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Michał Dobrzyński   CIechanów, Warszawska 13A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.